EN YENİLER:

latest

Ads Place

Amazon'da ürün satarak milyonlar kazanın ! 2021

 liseliler için para kazanma yolları, youtube abone kas, blog nasıl yazılır, online gelir, para, para kazan, bedava para, amazon, dropshippi...

liseliler için para kazanma yolları, youtube abone kas, blog nasıl yazılır, online gelir, para, para kazan, bedava para, amazon, dropshipping, amazon para kazanma, amazon dropshipping, amazon para kazan, adsense,

 liseliler için para kazanma yolları, youtube abone kas, blog nasıl yazılır, online gelir, para, para kazan, bedava para, amazon, dropshipping, amazon para kazanma, amazon dropshipping, amazon para kazan, adsense,


Amazon'da nasıl mal satılacağı hakkında bilgi arıyorsanız doğru sayfaya geldiniz çünkü bu sayfada Amazon'da nasıl mal satılacağına dair detaylı bilgiler verdik, Bunlar sayesin'de Satıcı Hesabı oluşturarak kolayca  Amazon'da Satışa başlayabilecek ve iyi bir kar elde edebileceksiniz.

Amazon'da nasıl mal satılacağı hakkında bilgi almadan önce, çevrimiçi satış işi yapmanın doğru olup olmadığını ve evet ise nedenini bilmemiz gerekir.

Hadi başlayalım

Günümüzde, hemen hemen tüm insanlar, bir veya iki ay içinde her evde bir veya iki ürünün çevrimiçi olarak satın alınmasından dolayı çevrimiçi alışveriş yapmayı sever.

Böyle bir durumda, insanların% 64'ü neden çevrimiçi bir iş kurmayacağını düşünüyor.

Ancak bu% 64 kişinin yalnızca% 31'i çevrimiçi bir iş kurmak için bilgi aramaya başlıyor.

İşin iyi yanı, siz de aynı% 31 kişiden birisiniz ve bu yüzde 31 kişiden yüzde 8'i çevrimiçi ürün satıyor ki bu günümüzde çok fazla.

Yani, çevrimiçi iş dünyasında çok fazla sıkıştırma oldu, ancak müşteri sayısına baksak bile, bu sıkıştırma hiçbir şey değil, bu nedenle çevrimiçi mal satma işine başlamak kesinlikle karlı bir iş.

Amazon'da Nasıl Ürün Satılır?

Amazon'da ürün satmak çok kolaydır ve aşağıda verilen bilgileri okuyarak herkes Amazon'da çevrimiçi olarak kolayca ürün satabilir.

Ancak önce Amazon'da bir iş kurmak için gereken yatırım bilgilerini anlıyoruz.

Amazon'da bir iş kurmak için ne kadar yatırıma ihtiyaç var?

Amazon'da işlem yapmaya başlamak için ne kadar para ayırmanız gerektiğini bilmek önemlidir çünkü maliyet olmadan yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur.

Amazon'da işlem yapmaya başlamak için bir çeşit yatırım türüne ihtiyacınız var.

  • İlk listeyi satın almak için 150 dolara ihtiyacınız olacak.
  • Amazon'da hesabınızı oluşturmak için 39.99 $ 'a ihtiyacınız olacak.
  • Bir UPC kodu satın almak için 10 $ harcamalısınız.
  • Ücretsiz ürün fotoğrafçılığı için 295 $ 'a kadar ihtiyacınız olabilir.
  • Bir logo ve Ürün Markası oluşturmak istiyorsanız, 24 dolara ihtiyacınız var.

Toplam bir amazon işi başlatmak için 224 ila 518 dolara ihtiyacınız olacak.

Artık kaç dolar yatırım yaparak Amazon'da işlem yapmaya başlayabileceğinizi öğrendiniz.


Amazon'da bir Satıcı hesabı nasıl oluşturulur?

Aşağıda verilen adımları takip ederek Amazon'da mal satmayı öğreneceksiniz.

Aşama 1. Öncelikle, Amazon'un resmi sitesine gitmek.

Adım 2.  Daha sonra Satışa Başla'ya tıklayın.

Aşama 3. Satışı Başlat'a tıkladıktan sonra, önünüzde adınızı, cep telefonu numaranızı, e-posta kimliğinizi ve şifrenizi girip Devam Et'e tıklamanız gereken Hesap Oluştur sayfası açılacaktır.

Adım 4. Hesap Amazon'da açıldıktan sonra, işte kullandığınız yasal adınız anlamına gelen yasal adınızı yazın.

Adım 5. Satıcı Sözleşmesini okuduktan sonra, aşağıda küçük bir kutu göreceksiniz, işaretleyin ve Devam Et düğmesine tıklayın.

Adım 6. Devam düğmesine tıkladıktan sonra, cep telefonu numaranızın doğrulanabilmesi için Otp'nin geleceği mevcut cep telefonu numaranızı girmeniz gerekir.

7. Adım. Artık hesabınız açıldı, Mağaza Adınızı ve Ürün Kategorinizi seçmeniz gereken Satıcı Bilgilerinizin bölümüne ulaştınız ve Pin Kodunuzu, Adresinizi, Şehir ve Eyaletinizi girin.

8. Adım. Bir Gst numaranız (vegi numarası)  varsa, Evet'e tıklayın ve yoksa Hayır seçeneğini seçin ve onu da doldurun.

Adım9. Bundan sonra satış yapmak istediğiniz ürünlerin bulunduğu Satıcı Görüşme Bölümüne geleceksiniz, kategori seçimi yapmanız gerekiyor.

Şimdi, satış yapabileceğiniz amazon Satıcı Mağazanız oluşturuldu.

Hiç yorum yok

Latest Articles