EN YENİLER:

latest

Ads Place

Fiverr nedir ve fiverr ile nasıl para kazanılır?

  fiverr, fiverr para kazanma, fiverr nedir, fiverr ödeme alma, fiverr micha kaufman, fiverr english, fiverr 2020, fiverr csgo app, fiverr, ...

 

fiverr, fiverr para kazanma, fiverr nedir, fiverr ödeme alma, fiverr micha kaufman, fiverr english, fiverr 2020, fiverr csgo app, fiverr, fiver ekşi, fiverr 3d, fiverr türkçe, fiverr international ltd vat number, fiverr c#
fiverr, fiverr para kazanma, fiverr nedir, fiverr ödeme alma, fiverr micha kaufman, fiverr english, fiverr 2020, fiverr csgo app, fiverr, fiver ekşi, fiverr 3d, fiverr türkçe, fiverr international ltd vat number,


Fiverr Serbest Çalışanlar için çok popüler bir web sitesidir ve dünyanın her yerinden binlerce kişi çalışmak ve gelir elde etmek için kaydolmuştur.

Veri Girişi, Blog Oluşturma, Dijital Pazarlama, Grafik Tasarımı, Web Tasarımı veya Çeviri gibi çalışma becerilerine sahipseniz, Fiverr üzerinde çalışarak evde oturarak para kazanabilirsiniz.

Bu sayfada Fiverr ile ilgili tüm bilgileri paylaştık, okuyarak kolayca para kazanabileceksiniz.

Fiverr'in bilgilerini detaylı olarak anlayalım.

Fiverr nedir ?

Fiverr, insanların iş yapmak ve serbest çalışan olarak çalışarak para kazanmak için serbest çalışanları işe aldığı çevrimiçi bir serbest çalışma platformudur .

Bu sayede iş için insana ihtiyaç duyan kişiler, Fiverr'da Freelancer'a iş vererek işlerini halletmekte ve paraya ihtiyacı olan kişiler freelance çalışarak para kazanmaktadır.

Bu şekilde herhangi bir iş yapmak için bir logoya ihtiyacınız varsa, o zaman Fiverr'e giderek kolayca Hire Freelancer'ı yaptırabilir ve herhangi bir iş alırsanız Fiverr'e giderek bu şekilde yapabilirsiniz. 


Gigs nedir ?

GİGS, işinizin tam bir profilidir. Müşteriye yaptığınız iş hakkında eksiksiz bilgi vermeniz Gigs aracılığıyla gerçekleşir. Bu bildirimler şuna benzer.

 • İşini özel kılan ne
 • Ne kadar para yapacaksın ve ne kadar iş yapacaksın
 • Kendi çalışmanızı kaç kez revize edebilirsiniz
 • Ne kadar tecrüben var
 • İşinize başlamak için müşterinizden hangi bilgilere ihtiyacınız var?
 • Müşterinize kaç günde tamamlanmış işi verebilirsiniz

Bu tür bilgileri müşterinize yalnızca Gigs aracılığıyla verebilirsiniz ve müşteriniz de yalnızca sizin tarafınızdan verilen Gigs'den etkilendikten sonra size iş verir, bu nedenle Gigs'lerinizi olabildiğince iyi hale getirmeye çalışın.


Yaptığınız Gigs'i ne kadar iş yapabileceğiniz, profil anahtar kelimelerine ve rekabetine bağlıdır. Fiverr'daki tüm gigsler yalnızca başlıkları üzerinde çalışır.

Örneğin, Profilinizin başlığı "Bir Logo Oluşturacağım" ise, Gigsiniz daha fazla Görüntülenme ve Tıklama alamayabilir. Ancak Web Siteniz İçin Profesyonel Bir Logo Oluşturacağım yazarsanız, Görünümler ve Tıklamalar alabilirsiniz. Bu Fiverr'in Algoritmasıdır.

Fiverr'dan nasıl para kazanılır?

Fevirr üzerinde çevrimiçi çalışmak ve Fever'den para kazanmak için asla aynı Gigs'e bağlı değilsiniz, bunun yerine aynı iş için farklı anahtar kelimeler kullanarak farklı profiller oluşturabilirsiniz.

Örneğin, grafik tasarım yaratırsanız, her şeyden önce otomatik olarak yazılımcısınızdır, o zaman sadece benzer işler oluşturmanız gerekir, böylece daha fazla iş elde edebilir ve daha fazla kazanabilirsiniz.

iyi bir profil için bazı tüyolar

 • Blogunuz için profesyonel bir logo oluşturun.
 • Blog için profesyonel bir logo yapın.
 • Benzersiz bir logo oluşturun.
 • Güzel ve benzersiz bir logo yapın.
 • Web siteniz için benzersiz bir profesyonel logo oluşturun.


Hiç yorum yok

Latest Articles