EN YENİLER:

latest

Ads Place

Link Kısaltarak nasıl para kazanılır? 2021 Güncel

link kisaltma, url kisaltma, para kazanma, bedava, hizli, kolay, link, link.tl, online para kazanma, evde para kazanma, oturarak para kazanm...link kisaltma, url kisaltma, para kazanma, bedava, hizli, kolay, link, link.tl, online para kazanma, evde para kazanma, oturarak para kazanma, uyurken para kazanma, 2021, güncel, güncel link kisaltma,


link kisaltma, url kisaltma, para kazanma, bedava, hizli, kolay, link, link.tl, online para kazanma, evde para kazanma, oturarak para kazanma, uyurken para kazanma, 2021, güncel, güncel link kisaltma, 

Link Kısaltarak nasıl para kazanılır?

URL Kısaltması, herhangi bir URL'yi kısaltmak anlamına gelir. Şimdi, URL'yi kısaltma'ya ihtiyacının ne olduğunu ve bundan nasıl para kazanılacağını düşünüyor olmalısın. Bu arada, düşüncen de haklısın. O zaman cevap,  uzun URL'lerin hiç kimse tarafından beğenilmemesidir. Böyle bir durumda, biriyle bir bağlantı paylaşmak isteseniz bile, yine de uzun URL'den nefret edeceklerdir. Böyle bir durumda URL kısaltıcılar çok kullanışlıdır.

Bu arada, URL'yi kısaltmak için kullanılan Google Shortener (Goo.gl) adını muhtemelen daha önce duymuşsunuzdur Ancak Google bu hizmeti durdurmayı düşündü. Bu arada, ücretsiz bir hizmetti. Bunun yerine, çok fazla cep harçlığı çekebilmeniz için başka bir kısaltıcı da kullanabilirsiniz.

Bunun için, kısaltıcı websiteleri  yardımıyla (paylaşmak istediğiniz) büyük linkleri kısaltmanız yeterli. Ve onları paylaştığınızda, ziyaretçi bu bağlantıyı her açtığında, önce bir reklam görürler ve ancak o zaman ana web sitesine geçebilirler. artık bu reklamları gösterdiğimiz için para kazanabiliriz .

İnternette bu tür birçok URL Shortner web sitesi var ancak bunların çoğu Sahte ve çok azı Ödeme sağlıyor. Bu yüzden kesinlikle kullanabileceğiniz en iyi web sitelerinin bir listesini hazırladım.

1. bc.vc

2. tr.link

3. exe.io

Hepsini kullandım, ancak bana sorarsanız  ilk web sitesi çok iyi ( bc.vc ). Kullanıcı arayüzü çok iyi ve ayrıca cpm 2 $ 'lık ödeme imkanına sahip. ve, diğer kullanıcıları rahatsız eden çok fazla reklam yok.

Bu arada, reklamları görüntülemek için para alırsınız ve bununla komisyon için de para da alırsınız. Bu, birisi bağlantınız üzerinden kaydolursa, bunun için biraz komisyon alacağınız anlamına gelir.

Bu 3 siteden ödemelerimi eksiksiz alıyorum, trlink daha türk kullanıcılarına özgü papara, vs ödeme imkanı sunuyor, ancak bc.vc daha uzun yıllardır aktif olan global bir sitedir ve uzun vade'de sıkıntı çıkarmaz

exe.io ise son zamanlar kullanıp memnun kaldığım bir site destek ekibi çok arkadaşca yardımcı oluyor herhangi sorunum olmadı .

ödeme yöntemleri çoğunda kripto paralar var zaten artık kripto para hesabı olmayan kalmadı ödemeleri kolaylıkla alabiliriz.

Çok daha detaylı istek üzerine makalelerim gelecektir.

 

Hiç yorum yok

Latest Articles