EN YENİLER:

latest

Ads Place

PARA KAZANMA SERİSİ #1

 PARA KAZANMA SERİSİ  #1 LİNK KISALTMA SEVİSLERİ Arkadaşlar bildiğiniz gibi internet sonsuz bir evren ve internet üzerinden gelir etmenin bi...

 PARA KAZANMA SERİSİ  #1


LİNK KISALTMA SEVİSLERİ

Arkadaşlar bildiğiniz gibi internet sonsuz bir evren ve internet üzerinden gelir etmenin bir çok yolu var bunlardan biriside Link kısaltma servisleri.

Link kısaltma servisleri ile hali h
azırda bulunan basit bir linkinizi kaydolduğunuz link kısaltma servislerin de kısaltıp başkaları ile paylaşarak hedef kitlenin nihai linke ulaşmadan önce reklamları geçmesini sağlarsınız böylece reklam gelirini link kısaltma servisi ile paylaşarak gelir elde edebilirsiniz.


Örnek siteler:  bc.vc , ouo.io, trlink gibi.


Neden Link Kısaltıcı Kullanmalıyız ?

Daha sade kısa bağlantılar için. Kısa bağlantılar daha iyi görünür ve daha kullanıcı dostudur. Kısa mesajlar veya Twitter gönderileri gibi bazı iletişim türleri için, bir mesaja yer bırakmak için bağlantıları kısa tutmak çok önemlidir (muhtemelen bir tweet'in 140 karakter uzunluğunda olduğunu bildiğiniz gibi)

İzleme ve istatistikler. Bazı kısaltıcılar; tıklamalar, gösterimler ve başka izlenebilir veriler hakkında istatistikler verir.

Bir hedef URL'yi gizleyin. Kısaltılmış bir URL gördüğünüzde, onu tıkladıktan sonra nereye gideceğinizi bilemezsiniz. Bu nedenle, bazı insanlar bunu hedef URL'yi gizlemek için kullanır.btc,bedava,para,kripto,nasıl,eth,online,evde para kazan,internetten para kazan,adsense,para kazanHiç yorum yok

Latest Articles