EN YENİLER:

latest

Ads Place

Para kazanmanın yanlış yolları (1.BÖLÜM)

 Para kazanmanın yanlış yolları, anket, Captcha Çözme, Tıklama Başına Ödeme, E-posta Okuma, Uygulamaları İndir, SMS Gönderme İşi, Yatırım Pl...

Para kazanmanın yanlış yolları, anket, Captcha Çözme, Tıklama Başına Ödeme, E-posta Okuma, Uygulamaları İndir, SMS Gönderme İşi, Yatırım Planı, Piyango Planı, Kumar

 Para kazanmanın yanlış yolları, anket, Captcha Çözme, Tıklama Başına Ödeme, E-posta Okuma, Uygulamaları İndir, SMS Gönderme İşi, Yatırım Planı, Piyango Planı , para kazanma

Para kazanmanın birçok yolu olmasına rağmen, bu sayfada kaçınmanız gereken bazı ünlü yanlış yollar hakkında bilgi paylaştık.

Bu sayfada para kazanmanın yanlış yollarını okuyup anlayalım.

Para kazanmanın yanlış yolları

Bu yazıda para kazanmanın 11 yanlış yolunu bileceğiz. Para vermeyi iddia eden ama işten sonra ödeme yapmayanlar ya da çok az para verenler, bunlar sadece zamanınızı boşa harcar ve para kazanma umutlarınızı sona erdirir.

Herhangi bir web sitesinin veya uygulamanın adını söylemeyeceğiz, ancak bu yazıyı okuyarak bu tür web sitelerinin ve uygulamaların sahte olduğunu anlayabilirsiniz.

İnsanlara sadece kendi menfaati için para verdiğini iddia ediyor ve sonra da para vermiyor.

Bu tür web sitelerinin ve mobil uygulamaların sahibinin amacı, yeni insanların birkaç gün ücretsiz çalışmasını sağlamak veya web sitelerindeki trafiği artırarak para kazanmaktır.

Öyleyse bu yöntemlerle para kazanmaya çalışmayın.

 Anket

Web siteleri ve uygulamalar size günde 300  veya 500 dolar vereceğini iddia ederler.

Birden fazla anket içeren web siteleri ve uygulamaları kullandım ve para kazanmak için çok çalıştım ancak hiçbir web sitesinden bu kadar günlük dolar alamadım.

Bu nedenle, herhangi bir anket sitesini veya mobil uygulamasını kullanarak para kazanmaya çalışmamalısınız.

 Captcha Çözme

İnsanlar para kazanmaya o kadar heveslidirler ki, bu işten birine neyin fayda sağlayacağını bile düşünmezler ve eğer fayda sağlamazlarsa o zaman neden insanlar size para versin ?

Benzer şekilde, Captcha Solve'u yakalayan web siteleri de para ödemeyi iddia ediyor, ancak sahibinin bu captcha'yı çözerek bu web sitelerine nasıl fayda sağlayacağını düşünün.

Bu Captcha'yı Çözmenin bir yararı yoksa, neden birisi size para versin?

Böylece Captcha Solve tarafından para kazandıran tüm web siteleri ve mobil uygulamaların sahte olduğunu ve onlardan para kazanamayacağınızı anlayabilirsiniz.

 Açgözlülük ne kadar olursa olsun, Captcha Solve Web Siteleri veya Uygulamaları üzerinde çalışmanıza gerek yok.


 Tıklama Başına Ödeme

Bunun gibi birçok web sitesi var ve tüm ayımı bu web sitelerinde harcadım, ancak 2 Web Sitesinden sadece 2 $ aldım.

Kimsenin adını vermeyeceğim, ancak bu tür web sitelerine PTC SİTELERİ de deniyor. 

Eğer çok büyük bir kitleniz yok ise bunlarda Çalışmak, zamanınızı boşa harcamaktır ve üzerinde çalışarak para kazanamazsınız.

PTC Siteleri, logoya tıklayarak reklamı görüntüleyerek para ödemeyi iddia ediyor.

Tıklayıp 5 saniyeden 10 saniyeye kadar beklemeniz gereken, ardından diğer PTC Sitelerinin reklamı olan bir reklam görüyorsunuz. Bu reklamı izlediğiniz için 0,001 $ kazanırsınız.

Buna göre 1000 Tıklama yaparak 1 $ kazanacaksınız.

Yani 1 $ kazanmak için 10.000 Saniyeden fazlasına ihtiyacınız var.

Yani, bundan para kazanmaya çalışırsanız, çok çalıştıktan sonra, tüm ay boyunca 10 dolardan fazla kazanabilirsiniz.

Bununla birlikte, çalışıyorsanız, işinize kıyasla çok daha az olan bazı web sitelerinde çalıştıktan sonra ödeme alırsınız.

Bazı web siteleri çalıştıktan sonra size para vermez.

Bu şekilde PTC Sitelerinde çalışmakla zaman kaybetmemelisiniz.

 E-posta Okuma

E-postalar neredeyse tüm işletmeler için çok önemlidir, bu nedenle bazı suçlu zihinleri olan insanlar, baska insanların adıyla aldatmaya başladı.

Bu tür işlerde size günde 10 veya 100 Posta okuyacağınız söylenir.

E-postaları açık bir şekilde okumanız ve içindeki bağlantılara tıklamanız gerekir, bunlardan her e-posta için 10 veya 20 cent alacaksınız.

Bunda paranın 1000 dolar olması, size ne zaman para verileceği veya bir ay sonra size para verileceği gibi size para vermenin birçok koşulu vardır.

Para aldığınız güne kadar çok çalışıyorsunuz ve daha fazla para kazanmak için daha fazla e-posta gerekiyor, ancak para kazanma zamanı geldiğinde para alamazsınız.

Bunlar, E-posta göndererek para kazanmanın veya E-posta göndererek para kazanmanın sahte yollarıdır.

Onlar üzerinde çalışarak para kazanamayacaksın. Bu yüzden para kazanma yollarında E-postalardan uzak durun.

Hiç yorum yok

Latest Articles