EN YENİLER:

latest

Ads Place

YouTube'dan nasıl para kazanılır?

  - Bir çok kişi youtube'dan para kazanma, pasif gelir elde etme, evde para kazanma, ve buna benzer online gelir saglama yöntemlerini me...

 

youtube, adsense, youtube para kazanma, youtube gelir, youtube pasif gelir, nasıl para kazanılır, online para kazanma, oturarak para kazanma, binance, bitcoin, ethereum, chz,


- Bir çok kişi youtube'dan para kazanma, pasif gelir elde etme, evde para kazanma, ve buna benzer online gelir saglama yöntemlerini merak eder bunlardan birisi de youtube dur.

2. YouTube'dan nasıl para kazanılır?

YouTube'u kim bilmiyor? Yine de, bilgi aşkına, bunun dünyadaki en popüler 3.Web sitesi olduğunu söylemeliyim , her gün milyonlarca görüntülemenin gerçekleştiği yerdir. Bilmeyenlere söylemek isterim YouTube, para kazanmanın çok iyi bir yoludur. İçerik yazmaya Blogging, video yoluyla para kazanmaya ise Vloglama denir. Vlog, video blogu demektir.

1) Herhangi bir alan içinde Uzman olmak


2)  Sunum beceri

Sunum, kendinizi başkalarının önünde nasıl sunduğunuz anlamına gelir. İfade ve konuşma sanatına sahip olmak çok önemli. Bloglama ile karşılaştırırsak, Vlogging biraz daha pahalıdır. Bir kameraya, standa, video düzenleme yazılımına vb. İhtiyacınız olması gibi.

Youtube'dan para kazanmanın yolları

Bloglama gibi, YouTube da, yani Vlogging'in de para kazanmanın 3 ana yolu vardır,

1) AdSense : Hem YouTube hem de AdSense, Google'ın ürünleridir. Çoğu Youtuber bu paranın çoğunu böyle kazanır. Videoyu hesabınıza yükledikten sonra, AdSense ile para kazanabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde tam bir eğitimde vereceğim.

2) Sponsorlu Video : Popüler bir YouTube kanalı, birçok ürünü inceleme teklifi alır. Bu sayede çok para kazanabilirsiniz.

3) Satış Ortaklığı Pazarlaması : Kanalınızda farklı ürünleri incelerseniz, aşağı açıklamalara satın alma Bağlantısı ekleyebilir . Bir kullanıcı satın alırsa, ondan bir komisyon alırsınız.

Bu yazımda sade bir şekilde youtube da para kazanma çeşitlerinden bahsettim.

Hiç yorum yok

Latest Articles