EN YENİLER:

latest

Ads Place

Google Admob'dan nasıl para kazanılır?

admob, google admob, admob para kazanma, internetten para kazanma, admob nedir, google admob nedir, google play para kazanma, google play re...

admob, google admob, admob para kazanma, internetten para kazanma, admob nedir, google admob nedir, google play para kazanma, google play reklam verme, nasıl yapılır, online gelir, pasif gelir, android,Akıllı telefon kullanmış olmalısınız. Google Play Store'dan yüklenen birçok uygulamada Reklam görmüş olmalısınız. Bu reklamları görünce aklınıza bu reklamlar nasıl ve neden çıkıyor diye düşünmüşsünüzdür?, Siz de böyle reklamlar göstererek para kazanabilir misiniz?, Sonuçta bunlar hangi firmanın reklamı ve bu firmalar bize neden reklam gösteriyor? . . .

Cevabını öğrenmek istediğiniz birçok soru var. Bu reklamların hangi şirkete ait olduğu söz konusu olduğunda, basit cevap Google AdMob'dur . Google AdMob, Android ve iOS platformları için uygulamalar içeren reklamlar gösteren bir Google ürünüdür.

AdMob, son zamanlarda mobil uygulama sahiplerinin para kazanmak için kullandığı yöntemlerden biri. AdMob, bir uygulamada reklam göstererek para kazanmanızı sağlar. AdMob'u kullanarak oluşturduğunuz reklam ne kadar ilgi çekerse, o kadar fazla gelir elde edebilirsiniz.

Bugün bu yazımızda Admob'dan nasıl para kazanılır onu anlatacağız. Uygulama İçi Reklamcılık ile para kazanabilirsiniz. Admob yardımıyla kendi uygulamanızı oluşturabilir ve içinde reklam göstererek para kazanabilirsiniz. Öyleyse Admob'un ne olduğunu ve ondan nasıl para kazanılacağını öğrenelim.

Admob nedir?

AdMob olan bir performansa dayalı pazarlama ürünü Google tarafından geliştirilen ve yayınlamadan afiş ve video reklamlar gelir elde yardımcı olur.

AdMob platformu Android ve iOS uygulama mağazalarında mobil uygulamalarının ticaretini yapanlara ek gelir elde etme fırsatı sunuyor .

Ayrıca bu reklamlar responsive olduğundan, boyutları o mobil cihazların ekran boyutlarına göre otomatik olarak ayarlanabiliyor ve bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkilemeyi engelliyor.

Admob'dan nasıl para kazanılır?

admob, google admob, admob para kazanma, internetten para kazanma, admob nedir, google admob nedir, google play para kazanma, google play reklam verme, nasıl yapılır, online gelir, pasif gelir, android,

Admob'dan para kazanmak için aşağıda verilen süreci takip etmeniz gerekmektedir. Bu yöntemleri takip ederek Admob'dan kazanç sağlayabilirsiniz.

1. Admob'dan para kazanmak istiyorsanız öncelikle bir Admob hesabınız olmalıdır. Sıradan bir adamın bir Abmob hesabı olmalıdır.

2. Kendi Android Uygulamanız olmalıdır, Uygulama Geliştiricisinden Android Uygulaması geliştirebilirsiniz, ya Uygulama Geliştirme bilginiz varsa Uygulama geliştirebilirsiniz. Bu uygulamada Admob Hesabına gidip o Reklam Birimini kendinize ekleyip App Play Store'a yükleyerek Reklam Birimi oluşturarak kolayca para kazanabilirsiniz.

3. Bir kişi uygulamanızı Play Store'dan indirdiğinde, size verilen reklamlar gösterilir, o reklama tıklandığında gelir elde edersiniz.

4. Ne kadar çok kazanırsanız, Uygulama İndirmeleriniz o kadar fazla olur, Uygulamanızı o kadar çok kişi kullanır, Admob'dan o kadar fazla kazanabilirsiniz.

5. Uygulamanızı Google Play Store'a yüklemek için 25$ ödeyerek hesap oluşturmanız gerekmektedir. Ardından Uygulamanız Play Store'a yüklenecektir.

6. Uygulamanız popüler hale gelirse, Uygulamayı alıp satarak kolayca para kazanabilirsiniz.


NOT : SİTEM'DE FAYDALI MAKALELER, İŞE YARAR BİLGİLER PAYLAŞIYORUM SİTEMİ ÇEVRENİZE TAVSİYE EDERSENİZ ÇOK MEMNUN KALIRIM  :)


Hiç yorum yok

Latest Articles