EN YENİLER:

latest

Ads Place

'Google sürekli olarak duruyor' Kullanıcıları rahatsız eden çileden çıkaran Android çökme hatası nasıl düzeltilir?

Google uygulamasındaki YENİ bir HATA , Android akıllı telefon sahiplerini çileden çıkaran bir kilitlenme döngüsüne soktu, ancak bir düzelt...

Google uygulamasındaki YENİ bir HATA, Android akıllı telefon sahiplerini çileden çıkaran bir kilitlenme döngüsüne soktu, ancak bir düzeltme ile herşey normale dönebilir. Kilitlenm
eyi düzeltmek ve normale dönmek için Google Pixel, Sony, Samsung veya Motorola telefonunuzda yapmanız gerekenler burada.'Google sürekli olarak duruyor' Kullanıcıları rahatsız eden çileden çıkaran Android çökme hatası nasıl düzeltilir?

Samsung, Google, Sony ve Motorola gibi markalar da dahil olmak üzere Android telefonlar, açıklama yapmadan defalarca çöküyor . Bazı kullanıcılar, "Google sürekli olarak duruyor" konusunda onları uyaran bildirimlerle rahatsız oldu. Pop-up, çökmelerin nedeni gibi görünen Google uygulamasına atıfta bulunuyor gibi görünüyor. Google, dün gece otomatik olarak binlerce akıllı telefona yüklenen ve hatayı da beraberinde getiren Google uygulamasında bir güncelleme yayınladı.

Bilmeyenler için, Google uygulaması en son haber başlıklarına ve tahminlere, Google web aramalarına, çevirilere ve daha fazlasına giden bir kısayoldur. Ayrıca, Android arayüzünü aracınızdaki bilgi-eğlence sistemine getiren Android Auto, eller serbest AI yardımcısı Google Asistan, Google Podcast'ler ve daha fazlası dahil olmak üzere işletim sistemi etrafındaki bir dizi başka temel uygulamaya da güç sağlar. Google uygulamasının içindeki aksaklık, yukarıdaki uygulamaların da başarısız olmasına ve tekrar tekrar çökmesine neden oluyor.

'Google sürekli olarak duruyor' Kullanıcıları rahatsız eden çileden çıkaran Android çökme hatası nasıl düzeltilir?


Ne yapabilirsin?


Şans eseri Google, Google uygulamasına bir sonraki güncellemesinin yeni bir beta sürümünü yayınlamaya başladı. Yazılımların beta sürümleri genellikle oldukça kararsızdır ve ahizelerinin her gün güvenilir olmasına ihtiyaç duyan herkes için önerilmez. Ancak, en son beta, Google uygulamasındaki aksaklık için bir düzeltme içeriyor gibi görünüyor. Birkaç kullanıcı, Google uygulamasının kararsız test sürümüne yükseltmenin sorunlarını çözdüğünü bildirdi.

Sürekli çökme akışının baş ağrısını çözmek istiyorsanız, Google uygulaması 12.24 beta'yı hemen şimdi indirmek için kaydolabilirsiniz. Çökmelerden muzdarip Android cihazında Google Play Store'a gidin, Google uygulaması listesine gidin ve "Beta'ya Katılın" başlıklı bir başlık görene kadar aşağı kaydırın ve "Katıl"a dokunun.

Artık beta şemasına kaydolduğunuza göre, en son güncellemeye erişebileceksiniz. Bunu indirmek için Play Store uygulamasında profil resminize / avatarınıza dokunun, ardından Uygulamaları ve Cihazları Yönet > Son Güncellemeleri Gör > Mevcut Güncellemeler > Güncellemeleri Kontrol Et yolunu izleyin  . Google uygulaması 12.24 beta'nın kullanılabilir olduğunu gördüğünüzde "Güncelle"ye dokunun.

Bu işe yaramazsa, Android kullanıcıları tarafından paylaşılan başka bir teknik daha var, ancak bu biraz daha yıkıcı.

Google, bir güncellemeyi telefonunuzdan kaldırmayı ve kaldırmayı mümkün kılar - sorunlu Google uygulamasını kaldırmanızı ve her şeyi dünkü gibi geri yüklemenize olanak tanır. Bu kulağa hoş gelse de, Google uygulamasının önceki bir sürümüne geri dönmek, Google Podcasts uygulamasında indirilen bölümleri de kaldıracak ve sizi Google Asistan'ı yeniden kurma sürecinden geçmeye zorlayacaktır.

Yine de denemek istiyorsanız, Ayarlar > Uygulamalar ve Bildirimler > Tümünü Gör'e gidin . Ardından, "Google" listesini görene kadar aşağı kaydırın, ekranın sağ üst köşesindeki menü simgesini tıklayın, ardından "Güncellemeleri Kaldır"a dokunun. 

Google'ın şu anda milyarlarca Android cihaz için daha kolay bir düzeltme üzerinde çalıştığından eminiz, ancak bu arada, bunlar ahizenizi tekrar çalışır duruma getirecektir.

Bu yazımda Google sürekli olarak duruyor hatası, google sürekli duruyor, Google durduruldu hatası, google sürekli olarak duruyor xiaomi, Google sürekli olarak duruyor hatası çözümü, google sürekli duruyor uyarısı, xiaomi google sürekli duruyor hatası, android google sürekli olarak duruyor gibi sorunların çözümünü anlattım umarım işinize yaramıştır.

Hiç yorum yok

Latest Articles