EN YENİLER:

latest

Ads Place

Google'dan nasıl para kazanılır? 2021

google'dan nasıl para kazanılır, google reklam dan nasıl para kazanılır, google play store dan nasıl para kazanılır, adsense nedir, admo...

google'dan nasıl para kazanılır, google reklam dan nasıl para kazanılır, google play store dan nasıl para kazanılır, adsense nedir, admob, para kazanma, pasif gelir, youtube para kazanma, 

Bu içeriğimizde Google'dan nasıl para kazanılır?, google reklam dan nasıl para kazanılır, google play store dan nasıl para kazanılır, goole nedir, adsense nedir gibi soruların cevabını bulacaksınız.

google'dan nasıl para kazanılır,google reklam dan nasıl para kazanılır,google play store dan nasıl para kazanılır,para kazanma,admob,pasif gelir,adsense nedir,youtube para kazanma,

Google'dan nasıl para kazanılır?


Google bana para ver :) Siz de Google'dan nasıl para kazanacağınızı öğrenmek ister misiniz Bu ülkedeki birçok insan internetten para kazanmayı biliyor. İnsanların Freelancing vb. gibi çevrimiçi para kazanmanın birçok yolu vardır. Ama freelance çalışımaya kıyasla Google'dan çok kolay para kazanabilirsiniz, ne dersiniz?

Google'dan nasıl para kazanabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Burada her şeyi arar ve çözümünü buluruz. Ama şaka yapmadım. Google'dan kolayca para kazanabilirsiniz. Google'ın her ay evde oturarak iyi para kazanabileceğiniz birçok hizmeti vardır.

Çoğumuz Google'ın para kazanılabilecek özelliklerine aşinayız. Ve daha da önemlisi, çalışmadığınız zamanlarda bile Google'dan kazanmaya devam etmenizdir. Böyle bir durumda çalışmadan Google'dan nasıl para kazanabileceğinizi düşüneceksiniz. Bunun için size bir örnek vereyim.

Diyelim ki kendi işinizi yapıyorsunuz. Şimdi tatile gitseniz bile, yine de geliriniz var. Çünkü çalışanlarınız siz çalışmasanız da çalışıyor. Benzer şekilde, birkaç gün çalıştıktan sonra çalışmayı bıraksanız bile, yine de Google'dan para kazanabilirsiniz. O halde şimdi Google'dan nasıl para kazanılacağını öğrenelim  . Bundan önce, Google hakkında bilgi edinin.

Google nedir?

Google kelimesi Googol kelimesinden türetilmiştir. Google'ı işleten Amerika Birleşik Devletleri merkezli çok uluslu bir kamu şirketidir.arama motoru Merkezi Mountain View, California'dadır. Dünyanın en büyük arama motorudur. İnternete dayalı birçok hizmet ve ürün geliştirir. 1996 yılında Stanford Üniversitesi öğrencileri Larry Page ve Sergey Brin tarafından bir araştırma ürünüyle başladı Mevcut CEO'su Sundar Pichai'dir.

Daha önce de belirttiğim gibi, Google'ın ana gelir kaynağı Reklamcılık Programıdır. Google arama motorunun asıl görevi, kullanıcıların aradığı sorgulara göre doğru sonuçları göstermektir. Sonuçları 40'tan fazla dilde görüntüler. Oysa Google platformunu kullanarak nasıl para kazanabileceğinizi bilmek istiyorsanız. O halde böyle bir durumda bir sonraki yazıyı mutlaka okumalısınız.

Google 2021'de nasıl para kazanılır?

Google'dan para kazanmanın birçok yolu var. Muhtemelen bunların çoğunu biliyorsunuzdur. Aynı zamanda, Google'dan kolayca para kazanabileceğiniz tüm bu popüler yöntemler hakkında daha öncede bilgi vermiştim.

1. AdSense ile Para Kazanın

AdSense, Google'ın blogunuzu, web sitenizi, YouTube kanalınız için reklamlar gösteriliyor. Bir ziyaretçi bu reklamlara tıkladığında bunun karşılığında size ödeme yapılır. Tıklama gerçekleşmese bile, Google, reklamın fare imlecinin Gelip Gitmesi için ödeme yapar.

Google AdSense, İnternette para kazanmanın en iyi yollarından biridir. Dünya çapında milyonlarca insan bu web aracını kullanarak iyi para kazanıyor. Ve en iyi yanı, kullanımının çok kolay olmasıdır. Birçok kişi, web sitesini nasıl düzgün bir şekilde optimize edeceklerini bilmedikleri için AdSense alamıyor. Bu nedenle, yalnızca Google AdSense'i onaylatmanın yollarını öğrendikten sonra başvurun.

Bu reklamlar, tanınmış ve pahalı firmaların reklamlarını verdiği Google'ın Adwords programından gelmektedir. Örneğin, GoDaddy'nin Google üzerinden reklam verdiğini ve Google'ın web sitenizde reklam gösterdiğini varsayalım. Bu durumda, GoDaddy reklamveren ve siz yayıncısınız. Artık Google, yayıncılara her tıklama için reklamverenlerden elde ettiklerinin %80'ini ödüyor, geri kalanı Google'da kalıyor.

2. YouTube'dan Para Kazanın

Son zamanlarda YouTube , ülkemiz dahil tüm dünyada oldukça popüler hale geldi. YouTube'un popülaritesi artık hızla artıyor çünkü insanlar video izlemeyi daha çok seviyor. Birçok video yaratıcısı da kaliteli videolar yaparak bir gecede ünlü oluyor.

Şu anda, bir İnternet kullanıcıları YouTube'da diğer web sitelerinden çok daha fazla zaman harcıyor. Ve YouTube'dan yılda 15 milyondan fazla para kazanan birçok insan var.

YouTube ayrıca video oluşturuculara içeriklerinden para kazanma seçeneği sunar. İçerik oluşturuculara, videoyu izlerken gösterilen reklama göre ödeme yapılır. Kanal sahibine ayrıca reklamlara yapılan tıklamalar üzerinden ödeme yapılır.

Ağırlıklı olarak reklam gelirleri, YouTube'un ana gelir kaynağıdır. Bir video yaratıcısıysanız, ziyaretçilerinizin gördüğü reklamlara göre para kazanacaksınız. Bu, kullanıcılar reklamı tıkladığında veya reklamı 30 saniyeden fazla izlediğinde YouTube'dan gelir elde edeceğiniz anlamına gelir.

3. Admob ile Para Kazanın

Günümüzde akıllı telefonlara olan talebin nasıl arttığına bakıldığında, bu dönem insanının akıllı telefonlara oldukça bağımlı olduğu ve talebinin her geçen gün artacağı söylenebilir. Bugün hemen hemen herkesin elinde Android Smartphone var, bu nedenle yeni Android uygulamalarına olan talep de her geçen gün artıyor. Ve bu talep nedeniyle Google Play Store'a sürekli olarak binlerce yeni uygulamanın geldiğini görebiliyoruz.

İsterseniz, insanların ihtiyaç duyduğu bazı ilginç şeyler içeren bir uygulama geliştirebilir ve Google Play Store'da yayınlayabilirsiniz. Geliriniz, uygulamanızın kaç kez indirildiğine bağlıdır. Google, uygulama indirirken sizden herhangi bir ücret almaz, ancak uygulamanız Google AdMob kullanıyorsa uygulamayı kullanırken indiriciye reklam göstererek para kazanabilirsiniz.

Şimdi ben geliştirici değilim diyeceksiniz, nasıl Uygulama geliştirebilirim! Aklınızda tek bir fikir ve cebinizde para varsa, herhangi bir geliştiriciyle iletişime geçerek bir uygulama yapabilirsiniz. İyi bir Android Uygulama Geliştiricisi bulun, fikrinizi ona tam olarak açıklayın, uygulama oluşturulduktan sonra Google Play'e yükleyin.

Ayrıca geliştirdiğiniz uygulamanın premium versiyonunu yaparak da satış yapabilirsiniz. Bununla, kullanıcılar uygulamayı indirmek için ödeme yapmak zorunda kalacaklar. İndirici tarafından ödenen tutarı alacaksınız.

Bugün ne öğrendin?

Google'dan nasıl para kazanılır konulu yazımı umarım beğenmişsinizdir. Okuyuculara bu makale bağlamında başka sitelerde veya internette arama yapmak zorunda kalmamaları için Google'da nasıl para kazanılacağı hakkında eksiksiz bilgi vermek her zaman çabam olmuştur.

Bu aynı zamanda zaman kazandıracak ve tüm bilgileri tek bir yerden alacaklardır. Bu makale hakkında herhangi bir iyileştirme yapmak istiyorsanız, bunun için yorum yazabilirsiniz. 

Hiç yorum yok

Latest Articles