EN YENİLER:

latest

Ads Place

Oyun Oynayarak Para Kazan !

  Merhaba sayın ziyaretçilerim bu makalemde oyun oynayarak para kazanma konusundan bahsedeceğim oldukça yararlı bir konu olacağından eminim...

 Merhaba sayın ziyaretçilerim bu makalemde oyun oynayarak para kazanma konusundan bahsedeceğim oldukça yararlı bir konu olacağından eminim bir çok insan internetten para kazanma yollarını arıyor, ama eğlenerek'te para kazanılabilir, hadi başlayalım

Oyun Oynayarak Para Kazan !


Oyun Oynayarak Para Kazan !

Gloot

Öncelikle uygulamamız Gloot adında bir uygulama, gloot ile bilgisayar oyunları oynarken aynı zamanda para kazanabilirsiniz, nasıl mı?

öncelikle gloot web sitesine gidip bir üyelik açıp email dogrulaması yapmanız gerekiyor daha sonra gloot web sitesinden glootun windows uygulaması olan gloot clienti indirmemiz gerekiyor oldukça küçük bir uygulama.

daha sonra uygulamayı çalıştırıp kaydolduğumuz gloot hesabı ile giriş yapmamız gerekicek bundan sonrası yeteneklerinize kalmış.

Gloot uygulaması sadece pc oyunları için geçerlidir ve bu oyunlar League of legends, counter strike global offensive, Valorant, Apex Legends, gibi popüler oyunlardan oluşmakta bu oyunlarda iyi iseniz Gloot uygulamasından çeşitli görevleri tamamlayarak euro kazanabilirsiniz.

Sistem Nasıl Çalışıyor

Gloot sistemi herkesin esporcu olmasını hedefleyerek kuruldu, Gloot yeni kullanıcılara ilk challenge için 2 euro hediye veriyor, kullanıcılarda eurolar ile dilediği oyun challenge'ına katılıp görevi tamamlarda ödül kazanıyor, yada Gloot sistemine göre sisteme deposit kısmı ile para yükleyip o para ile seçtiğiniz oyunun challenge'larına katılıp gloot arkada çalışırken oyuna girip seçtiğiniz challenge görevini tamamlarsanız challenge ödülünü kazanırsınız bu böyle devam eder sistem bu şekilde çalışıyor. (YTD)

Gloot kazandığınız paraları çekmek için withdraw bölümünden para çekme metodu seçip ödemenizi alabilirsiniz.

Bu yazımda Gloot sistemini tanıttım umarım faydalı olur, sizlerde ödeme kanıtlarını vs daha detaylı araştırabilirsiniz sistem ödeme yapıyor. bu tarz internetten para kazanma ile ilgili içerikleri daha fazla görmek için sitemize destek olup paylaşabilirsiniz ayrıca sitemizde ki içerikler tanıtım amaçlıdır kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez.


------------------>  GLOOT WEB SİTESİ  


Oyun Oynayarak Para Kazan !Hiç yorum yok

Latest Articles