EN YENİLER:

latest

Ads Place

Samsung Galaxy Z Flip 3 Çıkış Tarihi, Fiyatı, Özellikleri ve Tüm Detaylar

İşte Samsung'un bir sonraki kapaklı katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip 3 hakkında tüm bildiklerimiz Samsung bir numara abartıyor olabi...

İşte Samsung'un bir sonraki kapaklı katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip 3 hakkında tüm bildiklerimiz

Samsung bir numara abartıyor olabilir, ancak Samsung Galaxy Z Flip 3 , kompakt katlanabilir flip telefonun yaz lansmanına işaret eden söylentilerle yakında karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

İlk Galaxy Z Flip'in piyasaya sürülmesinden b
u yana bir yıldan fazla zaman geçti ve bu, yeni ürünler için beklentiyi artırıyor - bazı söylentilerin 
yangınları körüklemesi ile. Galaxy Z Flip 3 sürümü için iyice heyecanlandık.


Samsung Galaxy Z Flip 3 Çıkış Tarihi, Fiyatı, Özellikleri ve Tüm Detaylar

Her gün bir sonraki Galaxy Z Flip hakkında yeni ayrıntılar getiriyor gibi görünüyor ve muhtemelen önümüzdeki birkaç ay içinde bir lansmanın geleceğini gösteriyor. İşte Galaxy Z Flip 3 hakkında bildiklerimiz.

Samsung Galaxy Z Flip 3 haberleri (14 Haziran'da güncellendi)

Samsung Galaxy Z Flip 3 Ağustos ayının 27 sinde açığa çıkacağı söylendi, fakat satışa çıkaracağına ait etkinlik saati henüz söylenmedi.

Önde gelen bir sızıntı, potansiyel Galaxy Z Flip 3 renklerini listeledi - açık mor, yeşil, bej ve siyah renk çeşitleri sunacak.

Samsung Galaxy Z Flip 3 çıkış tarihi

İlk söylenti, Samsung'un Mayıs ayında yeni katlanabilirler piyasaya sürdüğüne işaret etti ve bu açıkça gerçekleşmedi. Bu günlerde, Fold ve Flip haleflerinin ne zaman geleceğine dair düello söylentileri var. Bir sızıntı , Galaxy Z Flip 3 ve Z Fold 3 için Temmuz zaman dilimine işaret ediyor ; bir diğeri ise telefonların ağustos ayında piyasaya çıkacağını iddia ediyor .

Jon Prosser'dan yeni bir sızıntı, kaynağa göre Samsung Galaxy Z Flip 3'ün 27 Ağustos lansman tarihi için ipucu verdiğini iddia ediyor . Prosser, katlanabilir telefonun o zaman satışa çıkacağını iddia etti; Henüz Galaxy Z Flip 3 için Unpacked tarzı bir tanıtım etkinliği hakkında herhangi bir bilgi açıklamadı. 

Samsung Galaxy Z Flip 3 fiyatı

Şu anda Galaxy Z Flip 3'ün fiyatlandırması hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. Ancak Samsung, orijinaline kıyasla fiyatı düşürmeyi düşünüyor olabilir.

FrontTron'un sızıntısı, Z Flip 3'ün 999 ila 1.099 dolar arasında bir yerden başlayacağını ve en pahalı sürümün 1.199 dolara mal olacağını söylüyor. Bu, Z Flip'i Galaxy S21 Ultra gibi diğer amiral gemisi Samsung telefonlarıyla uyumlu hale getiren önemli bir indirim .

Orijinal Galaxy Z Flip, ABD'de 1.380 $ / İngiltere'de 1.300 £ tutarındaydı. Bir 5G versiyonu 1.449 $ 'a geldi, ancak Samsung o zamandan beri bu versiyonun fiyatını 250 $ ila 1.199 $ arasında düşürdü.

Bu, Samsung'un daha düşük fiyatlarla katlanabilir ürünler sunmaya ve çekiciliğini artırmaya yönelik bir baskıya işaret edebilir. Bunun daha büyük Z Fold ailesi için geçerli olup olmayacağı başka bir konudur ve bu, FrontTron'un sızıntısının doğru olduğunu varsayar.

Umarım samsung galaxy z flip 3 hakkında verdiğimiz bilgiler hoşunuza gitmiştir.


Hiç yorum yok

Latest Articles