EN YENİLER:

latest

Ads Place

Telefona root nasıl atılır?

 Birçok kişi android telefona root nasıl atılır, root nedir, root zararlımı, gibi sorular sormakta daha önceki makalemde root, hakkında deta...

 Birçok kişi android telefona root nasıl atılır, root nedir, root zararlımı, gibi sorular sormakta daha önceki makalemde root, hakkında detaylı bilgi verdim root tanımı yaptım şimdide, root nasıl atılır, sorusuna cevap veriyorum.


Telefona root nasıl atılır? root nedir, root, king root apk, king root indir, root atma, king root, root ne demek, cf root, kingo root apk, root burdock, burdock root, telefon root atma, telefona root atmak, root explorer,

Android telefonumuzu iki şekilde rootlayabiliriz. 
Birincisi bilgisayar yardımı ile, ikincisi bilgisayar yardımı olmadan. Bunlardan Android telefonu bilgisayar olmadan rootlamak çok kolay bir iştir ve bunu herkes yapabilir. Bunun için KingRoot Uygulamasını veya başka alternatif apk, kullanabilirsiniz.

Root etmeden kesinlikle oku Root işlemi sorumluluğu kullanıcıya aittir kesinlikle telefonu garanti dışı bırakmaktadır, ve ayrıca kesinlikle profesyonel bir kullanıcı olmadan asla telefonu root etmemelisiniz, aksi halde telefon brick olabilir boot ekranında kalıp açılmayabilir, bu durum kurtarılabilir ancak uğraştırır, 

Kesinlikle herşeyin yedeğini almalısınız, oluşacak bir problem için bilgisayar yardımı ile root etmek daha iyi olabilir, 

Telefonunuzun root uyumluluğunu araştırın,

Bilgisayardan root atıcaksanız telefonunuzun model numarasına harfi harfine uyduğundan emin olun.

Bilgisayar olmadan telefon nasıl root edilir?

1. Adım  Kingroot uygulamasını veya kingroot'a alternatif olan başka bir root aracını apk dosyası olarak indirmek olacaktır.

2. Adım Uygulamanın kolayca yüklenebilmesi için telefonunuzdaki bazı ayarları değiştirmeniz gerekir.

3. Adım  Bunun için telefonun ayarlarına gitmeniz ve ardından Güvenlik'e tıklamanız gerekir. Bundan sonra bilinmeyen kaynaklar seçeneğine gidilerek izin verilmelidir. Bundan sonra herhangi bir uygulamayı kolayca yükleyebilirsiniz.

4. Adım  Kingroot'u veya alternatif root edici uygulamayı yükleyin.

5. Adım  Kurduktan sonra, “ root erişimi mevcut değil ” durumunu göreceksiniz ve bunun altında da tıklamanız gereken “ Hemen Al ” düğmesini göreceksiniz. Buna tıkladığınızda root etme başlayacak ve %97'de duracaktır.

6. Adım  Bundan sonra devam'a tıklamanız gerekir. Bununla, uygulama sistemi yeniden başlatacaktır.

7. Adım  Reboot işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuz tamamen rootlanmış olacaktır. Bundan sonra, durumda “ optimum durum ” yazılacaktır.

Bilgisayar ile telefona root nasıl atılır?

Bilgisayar yardımı ile root atmak işlemleri daha hızlı ve tedbirli yapmanızı sağlar, 

Öncelikle telefonunuzun modeline uygun chainfire, root dosyasını indirmelisiniz kendi sitesinde aratıp rahatlıkca bulabilirsiniz, daha sonra telefonunuzun ayarlarından yapım numarasına 10 defa tıklayıp geliştirici seçeneklerini, aktif edip oradan usb hata ayıklama sekmesini aktif etmelisiniz. daha sonra telefonu kapatıp güç ve ses kısma tuşlarına aynı anda basıp telefonu download mod formuna dönüştürebilirsiniz daha sonra usb kablosunu takıp pc ile bağlantı kurduktan sonra odin programı yardımı ile indirdiğiniz root dosyasını telefonunuza flashlamanız yeterlidir.

Telefonun rootlu olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Android telefonumun rootlu olup olmadığını nasıl anlayacağız. Bu çok kolay cevaplanabilir. Çünkü Google Playstore'da Root Checker adında bir uygulama var . telefonunuzun root durumunu öğrenebilirsiniz.

Bunda, telefonunuz rootluysa, size yeşil renk durumunu gösterecek ve Root erişiminin doğru şekilde kurulduğunu söyleyecektir.

Telefonunuz rootlu değilse, o zaman burada Kırmızı renk durumunuz gösterilecek ve Root erişiminin düzgün kurulmadığını yazacaktır. Bununla Android Telefonunuzun Kök Durumunu öğrenebilirsiniz.

bugün ne öğrendin

Sizlere root nedir, root nasıl atılır, root nasıl anlaşılır, ve root atma yöntemleri nelerdir ?  soruları hakkında tam bilgi verdim ve umarım Root'un ne olduğunu anlamışsınızdır . Bu bilgileri çevrenizde, akrabalarınızda, arkadaşlarınıza da paylaşmanızı siz okurlarımdan rica ediyorum , böylece aramızda bir farkındalık oluşur ve herkes bundan çokça faydalansın. Size daha fazla yeni bilgi aktarabilmem için yardımınıza ihtiyacım var.

Hiç yorum yok

Latest Articles