EN YENİLER:

latest

Ads Place

Telegram'dan nasıl para kazanılır? 2021 ( detaylı )

  Telegram'dan da para kazanılabileceğini biliyor muydunuz?  Bu konuda bilginiz yoksa bugün “  Telegram Uygulamasından Nasıl Para Kazanı...

 Telegram'dan da para kazanılabileceğini biliyor muydunuz? Bu konuda bilginiz yoksa bugün “ Telegram Uygulamasından Nasıl Para Kazanılır ” makalesi sizler için bilgilerle dolu olacak. Muhtemelen diğer platformları duymussunuzdur, YouTube ,Facebook'tan nasıl para kazanılacağı ve , TikTok,  Aynı zamanda bu yeni Mesajlaşma Uygulamasını kullanarak kolayca para kazanabilirsiniz.

Telegram uygulamasının bugüne kadarki en popüler uygulamalardan biri olduğunu burada söylemek istiyorum WhatsApp gibi, Telegram Uygulaması da bir Mesajlaşma Uygulamasıdır. Bunda Gruplar, Kanallar, Botlar, Çıkartmalar vb. dahil olmak üzere birçok farklı özelliği göreceksiniz.

Telegram Kanallarından para kazanmanın bir çok yolu olsa da bugünkü yazımızda bu yöntemlerden sadece en popüler ve kolay yapılabilen yöntemler hakkında bilgi sahibi olacağız. O zaman gecikmeden başlayalım ve Telegram'dan para kazanabileceğiniz bu tür yöntemlerden bazılarını öğrenelim.

Telegram'dan nasıl para kazanılacağını da bilmek istiyorsanız? O halde Telegram Kanallarınızdan çok para kazanabileceğiniz bu yöntemleri bu yazımızda sizlere tanıtacağız .

Bunlar oldukça bilinen yöntemler olmasına rağmen düzgün kullanamamanız nedeniyle isteseniz de kanallarınızdan para kazanamazsınız. O halde Telegram'dan para kazanmak için bu yöntemleri doğru kullanmayı öğrenelim.

telegram, telegram web, telegram grupları, telegram silme, telegram nedir, telegram para kazanma, telegramdan nasıl para kazanılır, telegram indir,internetten para kazanma, para kazandıran uygulamalar,
1. Reklam Satışı

Bu, özellikle Telegram Kanallarında Reklamların satıldığı veya satın alındığı İran, Suudi Arabistan, Rusya, Hindistan gibi birçok ülkede oldukça popüler bir seçenektir. 

Genellikle reklamlar p2p olarak satılır (kanal yöneticileri önce bir iletişim kurar ve ardından bir anlaşmaya varır), ancak reklamların satıldığı birçok otomatik reklam alışverişi de vardır.

2. Alabileceğiniz Bir Abonelik Ücreti

Telegram'da kullanılan ücretli abonelik hizmeti için de çok popüler bir model bunun gibi bir şey. Esas olarak iki bölümden oluşur:

  • Geniş bir takipçi kitlesine sahip olanlar da herkese açık kanal
  • Yalnızca premium içeriğin sağlandığı (yalnızca ücretli abonelerin kullanımına açık olduğu durumlarda) özel kanal (veya bir üst grup)

Bu tür modelde, yalnızca genel kanal daha fazla tanıtılır (bu da reklamlar, çapraz promosyonlar, içerik pazarlaması ve diğer stratejiler kullanılarak), oysa gerçekte yalnızca özel kanal gerçekte kâr sağlar.

3. Bağışlarla

Bir içerik oluşturucuysanız, ücretsiz içerik oluştururken reklamlar, ücretli abonelikler veya bağışlar satarak bu içerikten para kazanabilirsiniz.

Bu modelde, takipçilerinizin ya her yayınınızdan sonra size ipuçları vermelerine ya da Patreon aracılığıyla tekrar eden bir bağış oluşturmalarına izin veriyorsunuz.

Bahşiş uygulaması YouTube, Bloglar, Web Siteleri, WeChat vb . diğer platformlarda çok popülerdir Aynı zamanda yavaş yavaş Telegram'da da popüler olmaya başladı.

4. Ürün ve Hizmet Satışı

Telegram kanalımız üzerinden satabileceğimiz tek şey ücretli abonelikler değil. Temel olarak, isterseniz herhangi bir ürün veya hizmeti satabilirsiniz. Bunları örneklerle anlayalım:

  • Serbest çalışan bir tasarımcı, tasarım ipuçlarını paylaştığı (ve aynı zamanda eserlerini satarak bu kanaldan para kazandığı) kendi popüler Telegram kanalını yönetir.
  • Bir eğitim portalı, ayrıca eğiticileri ve kursları aracılığıyla abonelerine kurs satabilmesi için bir eğitim telegram kanalı da oluşturabilir.
  • Bir oyuncak markası, oyuncaklarla (videolar, incelemeler, kutu açma vb.) ilgili kendi Telegram kanalını çalıştırabilir ve bunun gibi herhangi bir sosyal medyada halka açık bir sayfa çalıştırmak gibi oyuncaklar satarak para kazanabilir Pazarlamacılar için birçok seçenek mevcuttur ve marka sahipleri için de.

5. Üçüncü Şahıs Ürünlerini Satma Hizmetleri

Önceki modele çok benzer. Ancak bu durumda üçüncü taraf ürünleri veya hizmetleri satıyorsunuz.

Örneğin, bu tür bazı Telegram kanalları daha çok spor ayakkabı firmalarıdır.

izledikleri yer Çevrimiçi spor ayakkabı mağazaları (otomatikleştirilebilir) ve bu spor ayakkabıların fiyatı önemli ölçüde düşerse, kanallarında bağlı oldukları bir gönderi yayınlarlar. 

6. Fon Artırma 

Burada, Kanada'dan bir kişinin telegram üzerinde çok ilginç bir deney yaptığı gerçek bir örnek vermek istiyorum. Teknoloji kanalında TON (Telegram Open Network) yatırımcılarından oluşan bir havuz oluşturmak için bir duyuru yaptı ve burada yaklaşık 1,5 milyon dolar (aslında gerçek para transferleri değil, uygulama boyutundaydı) topladı. sadece 1.5 saatte gerçekleşti

Daha sonra böyle bir havuzun olmadığına dair bir gönderi de yaptı - sadece bu şekilde para toplayıp toplayamayacağını kontrol etmek istedi.

Bu deney tamamen başarılı oldu! Birçok bilgili insan, teknoloji ve sosyal etkileşimler yoluyla çok şey yapabileceğinizi öğrendi.

7. Ücretli Gönderiler Yapmak

Bu, reklam satmaya benzer, ancak bu durumda gönderilerinizin neredeyse %100'ü ödenir.
Biraz garip gelebilir. İyi bir örnek, niş iş panolarıdır. Bu tür iş panoları, sabit bir ücret ödeyerek bir iş ilanı yayınlamanıza izin veren bir Telegram kanalları biçiminde bulunur.

Başlangıçta, bu iş panoları, hedef kitlelerini büyütebilmek için kanallarındaki diğer web sitelerinden içerik yayınlamaya devam ediyor. Daha sonra, altbilgileri niş tabanlı bir kitle olduğu için ücretli gönderi teklifleri alırlar.

8. Link Kısaltma Hizmetleri

Bağlantının bulunduğu bir gönderi yayınlıyorsanız, bu bağlantıları Link Shortner aracılığıyla kısaltabilir ve Telegram Kanalınızda yayınlayabilirsiniz. Bu, bir ziyaretçi bağlantınıza tıkladığında, ancak içindeki reklamları gördükten sonra gerçek içeriği geçmek zorunda kalır, bu nedenle yayıncılar veya kanal sahibi çok para kazanır.

Günümüzde whatsapp durumunun videoları ve fotoğrafları , filmler büyük talep görüyor,

----------------------------------------------------------------------

NOT : SİTEM'DE FAYDALI MAKALELER, İŞE YARAR BİLGİLER PAYLAŞIYORUM SİTEMİ ÇEVRENİZE TAVSİYE EDERSENİZ ÇOK MEMNUN KALIRIM  (0_0)


telegram, telegram web, telegram grupları, telegram silme, telegram nedir, telegram para kazanma, telegramdan nasıl para kazanılır, telegram indir,internetten para kazanma, para kazandıran uygulamalar, 

Hiç yorum yok

Latest Articles