EN YENİLER:

latest

Ads Place

Grand Theft Auto 6 Ne Zaman Çıkacak ?

 YouTuber ve tipster Tom Henderson , ertelenmiş 2024/25 lansmanı da dahil olmak üzere en son videosunda yaklaşmakta olan Rockstar oyunu hakk...

 YouTuber ve tipster Tom Henderson, ertelenmiş 2024/25 lansmanı da dahil olmak üzere en son videosunda yaklaşmakta olan Rockstar oyunu hakkında birçok sızıntı ortaya koyuyor. Daha fazlasını bu makaleden okuyun.


Grand Theft Auto 6 Ne Zaman Çıkacak ?

Grand Theft Auto 6 veya GTA VI, en çok beklenen açık dünya oyunlarından biridir. Ancak yeni bir sızıntı, oyunun yakın zamanda çıkmayacağını gösteriyor. Tom Henderson'ın YouTube'da yayınladığı yeni bir video, Rockstar Games başlığıyla ilgili bir takım sızıntıları ortaya koyuyor.

Henderson, videoda, diğer şeylerin yanı sıra, oyunun 2024 veya 2025'ten önce çıkma ihtimalinin düşük olduğunu ima etti. Videoda ortaya çıkan birkaç başka husus da burada.

GTA VI, modern Vice City'de kurulabilir

Oyunun 80'lerde geçebileceğini öne süren bir dizi önceki raporun aksine, yeni sızıntı, GTA VI'nın şu anki zaman çizelgesine çok iyi dayanabileceğini gösteriyor, görünüşe göre GTA Online'ın muazzam başarısından sonra yapılmış bir değişiklik, Rockstar's seriye son eklenen oyununda yer bulabilir.

Henderson ayrıca, GTA VI'nın oyundaki modern Vice City'nin "genişleyen" bir haritasına sahip olabileceğini ve lansmandan sonra yeni DLC'lerle sürekli değişebileceğini ekliyor.

GTA'nın ilk oynanabilir kadın karakterini görebiliriz

Henderson, serinin altıncı bölümünün GTA V'e benzer şekilde, birinin teknoloji meraklısı bir kadın karakter olması beklenen arsada birden fazla kahramanı içerebileceğini ima ediyor. Bu karakterin, hackleme ve görevler için strateji oluşturma gibi becerilerle donanmış grubun beyni olması bekleniyor.


GTA V'in masaya getirdiği yeni unsurlardan biri de Michael, Franklin ve Trevor'ın baş kahraman üçlüsüydü. Birden fazla karakter, oyuncuların strateji tabanlı görevleri çeşitli şekillerde ele almalarına izin verdi. GTA VI ile bu bağlamda hangi yeni oynanış yönlerinin sunulduğunu görmek ilginç olacak.


Geç çıkış tarihi, muhtemelen 2024 veya 2025

Video, GTA VI'nın, yaygın olarak beklenen lansman yılı olan 2023'ten bile daha geç bir sürüm görebileceğini gösteriyor. Ancak Henderson, bunun önemli bir nedeninin Rockstar'ın "ağır bir şekilde çalışanların refahına odaklanması" olduğunu ekliyor. Rockstar ayrıca bir çıkış tarihi vermek için sabırsızlanmayacak ve ardından kendi son tarihlerini karşılayamayacak.


Assassin's Creed: Unity ve Cyberpunk 2077 gibi büyük oyunların, oyunun lansman tarihine acele etmesi nedeniyle hatalarla dolu bir lansmana tanık olduğunu gördük. GTA VI'nın bu riski almayacağı bildiriliyor. Henderson'ın bahsettiği bir diğer faktör, her ikisi de PC'de, mevcut nesil konsollarda ve geçmiş nesil konsollarda bulunan GTA V ve GTA Online'ın devam eden başarısıdır. Öte yandan GTA VI'nın, oyun sonunda mağazalara ulaştığında yalnızca PC ve mevcut nesil konsollar için piyasaya sürülmesi bekleniyor.


Diğer eklemeler

Henderson, videosunda ayrıca oyunun modern bir ortama dayanması beklendiğinden, oyun içi para birimi veya hikayenin kripto para birimi gibi yönler etrafında döndüğünü görebileceğimizi söyledi. Oyun ayrıca, insanların uzun mesafelerde havadan süzülmek için kullandıkları kanat takımı gibi öğelerin eklenmesini de görebiliyordu. Wingsuits, geçmişte Just Cause serisi gibi diğer oyunların bir parçasıydı.


Rockstar Games'in yukarıdaki ayrıntıların hiçbirini resmi olarak açıklamadığını ve şu anda bu ipuçlarını bir tuz tanesiyle almak en iyisidir. Oyunla ilgili daha fazla bilginin önümüzdeki aylarda ortaya çıkması bekleniyor.

Hiç yorum yok

Latest Articles