EN YENİLER:

latest

Ads Place

CryptoTab ile İnternette Dolaşırken Para Kazan!

CryptoTab Değerlendirmesi Özel ekipman yatırımı yapmadan madencilik yaparak kazanmak istiyorsanız CryptoTab en iyi seçeneklerden biridir. B...

CryptoTab Değerlendirmesi


Özel ekipman yatırımı yapmadan madencilik yaparak kazanmak istiyorsanız CryptoTab en iyi seçeneklerden biridir. Bunu doğru beklentilerle yapmanız ve bunun sizi zengin etmeyeceğini ve kazanmanın biraz sabır gerektirebileceğini bilmeniz yeterlidir.

Bu makaleyi okuyorsanız, kripto para kazanmanın ücretsiz yollarını arıyor olmalısınız. Ve CryptoTab adlı bir platformla ilgilenmelisiniz. Bu tarayıcı, yalnızca tarayıcılarını yükleyerek kripto para madenciliği yapabileceğinizi iddia ediyor.
CryptoTab ile İnternette Dolaşırken Para Kazan!


Bu kesinlikle ilginç bir teklif, ancak CryptoTab'i kullanmadan önce birkaç önemli ayrıntıdan bahsetmemiz gerekiyor.

Her şeyden önce, CryptoTab yasal mı yoksa sadece bir aldatmaca mı? Herhangi bir platforma katılmadan önce, yasal olduğundan ve size gerçekten ödeme yapacağından emin olmalısınız.

Ve aslında CryptoTab tarayıcısıyla potansiyel olarak kazanabilirsiniz.

Şimdi asıl soru, kullanmaya değer mi, değmez mi? Buna cevap vermek için dikkate almamız gereken birkaç şey var. Bu CryptoTab incelemesi, CryptoTab'in sunduğu her şey hakkında ayrıntılı bilgi verecek, böylece katılmadan önce tam olarak herşeyi bileceksiniz.

----------------------  CryptoTab Bonus Kayıt Linki ----------------------


---------- BONUS KODU İSTERSE : 26467607 Girebilirsiniz ! --------------

CryptoTab nedir ve ne sunar?


CryptoTab tarayıcısı, kripto para madenciliği yapmak için tasarlanmış bir web tarayıcısıdır. Benzersiz bir tarayıcıdır çünkü madencilik yoluyla kripto para kazanmanız için bir fırsat sunar .

Bu konuda benzersiz olan şey, normalde, madenciler kripto para madenciliği yaptıklarında, bu özel amaç için yapılmış bilgisayarları kullanırlar ve başka hiçbir şey yapmazlar, oysa CryptoTab'i madencilik için kullanırsanız, bilgisayarınızı başka şeyler yapmak için kullanmaya devam edebilirsiniz.

Şimdi CryptoTab'in nasıl çalıştığını ve buna değip değmeyeceğini tam olarak anlamak için sunduğu kazanç fırsatlarına daha yakından bakmamız gerekiyor.

Madencilik

Yukarıda belirtildiği gibi, CryptoTab'den para birimi madenciliği yaparak kazanabilirsiniz. Bu aslında platformun ana kazanç fırsatıdır.

CryptoTab ile İnternette Dolaşırken Para Kazan!Kripto para madenciliğine başlamak için CryptoTab tarayıcısını yüklemeniz gerekecek. Bu kazanç fırsatı için tek ön koşul budur.

Burada sadece küçük bir uyarı yapmak istiyorum, kurduğumda antivirüs programımın ilk başta onu engellediğini ve zararlı olabileceğini söyledi.

Mutlaka bilgisayarınıza zarar verir demiyorum, sadece aldığım uyarıyı paylaşıyorum ki bunu da dikkate alın ve bunun sizin için olup olmadığına kendi kararınızı verin.

Tarayıcı, Google Chrome'un kullandığı aynı motor olan Chromium tarafından desteklenmektedir. Yani, Chrome'dan çok farklı hissettirmeyecek. Aynı tarayıcı uzantılarını da kullanabilirsiniz.

CryptoTab ile İnternette Dolaşırken Para Kazan!Madenciliğe başlamak için tarayıcıyı açmanız ve madencilik özelliğini etkinleştirmeniz yeterlidir. Artık tarayıcının madencilik hızını tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. Bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsanız, açıklamama izin verin.

Madencilik hızını daha yüksek ayarlarsanız, CryptoTab daha fazla kripto para madenciliği yapabilir, ancak belirli bir maliyetle. Hızı daha yükseğe ayarladığınızda bilgisayarınız daha fazla elektrik tüketecektir. Hatta bunu fark edeceksiniz çünkü bilgisayarınızın fanlarının daha hızlı döndüğünü duymaya başlayacaksınız.

Bilgisayar bunu, daha fazla işlem gücü kullanacağından bilgisayarınızın üreteceği ısıyı telafi etmek için yapar. Bu nedenle, madencilik hızını artırmak iki potansiyel dezavantajla birlikte gelir. Daha fazla elektrik tüketir ve bunun için kullandığınız cihazların pil ömrünü kısaltabilir.

Bu yüzden madencilik hızını ayarlarken aslında doğru dengeyi bulmanız gerekiyor. Hızı artırıp, elektrik faturanızın değişmemesini ve uzun vadede bilgisayarınızın etkilenmemesini bekleyemezsiniz.

Yani bu sadece madencilik hızınızı seçerken düşünmeniz gereken bir şey.

Ortaklık programı


CryptoTab'den kazanmanın diğer yolu, referans programı olarak da adlandırılan ortaklık programına katılmaktır.

Fikir gerçekten basit. Bir davet bağlantısı kullanarak insanları CryptoTab'i kullanmaya davet edersiniz. Kişi bağlantıya tıklayıp CryptoTab'i indirip bilgisayarına veya cep telefonuna yüklediğinde, referansınız olacaktır.

CryptoTab ile İnternette Dolaşırken Para Kazan!Bağlı kuruluş programları 10 seviye derinliğindedir. Yani, Referans davetiye başka bir kişi cryptotab kullanmak ve kabul ettikleri zaman, o kişi sizin 2 olacak nd seviye sevk ve benzeri ve benzeri 10 kadar inci seviyesi.

Tavsiye programları bu şekilde çalışır ve aslında diğerlerine kıyasla oldukça cömert bir tavsiye programıdır. Madencilik yaparak para kazanmakla ilgilenebilecek başkalarını tanıyorsanız, kesinlikle onları davet etmeye değer olabilir.

Tavsiye seviyesi ne kadar derin olursa, alacağınız ödül o kadar düşük olur. Şimdi, yukarıdaki fotoğrafta gösterildiği gibi, 1. seviye referansınız için, CryptoTab'i kullanarak 1. seviye referansınız her kazandığında %15 komisyon alacaksınız.

Komisyon CryptoTab tarafından karşılanacak ve tavsiyenizin kazancından düşülmeyecektir. 10 seviye derine indiğini düşünürsek, pasif bir gelir elde etmenin güzel bir yolu. Ancak davet ettiğiniz kişilerin CryptoTab'i kullanmakla gerçekten ilgilendiğinden emin olmalısınız.

Bu fırsatın dezavantajı, eğer kimse madencilik yapmıyorsa, kazanamayacaksınız.

Nasıl ödeme alırız?

CryptoTab ile nakit ödeme almayı bekliyorsanız, hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Ondan sadece kripto para kazanacaksınız, özellikle Bitcoin. Yani, Bitcoin sizin işiniz değilse, CryptoTab sizin için değildir.

Kazançlarınızı çekmek için bir kripto para cüzdanına sahip olmanız gerekir . İyi bir örnek, kendimi bir Bitcoin cüzdanı olarak kullandığım platform olan Binance . Şimdi, kazançlarınızı çekmeden önce en az 0,00001 BTC (bu yazının yazıldığı sırada yaklaşık 0,37 ABD doları) kazanmanız gerekecek.

Ödeme eşiği çok düşüktür, ancak bu, kazançlarınızı hemen çekebileceğiniz anlamına gelmez (nedenini bir sonraki bölümde tartışacağım). Şimdi, bunun yerine nakit kazanmak istiyorsanız, PayPal ile ödeme yapan en iyi sitelere göz atmanızı tavsiye ederim .

Ne kadar para kazanabiliriz?

CryptoTab tarayıcısından kazanabileceğiniz para miktarı, çoğunlukla ne sıklıkta madencilik yaptığınıza ve kaç tavsiye alabileceğinize ve ayrıca onu kaç cihaza kuracağınıza bağlı olacaktır. Ama açık konuşayım – böyle zengin olmayı bekliyorsanız, hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Kazanmak oldukça zaman alıyor. Tam olarak ne kadar kazanabileceğiniz, internet hızınıza ve onu kaç cihaza kurduğunuza bağlı olacaktır. CryptoTab'i yalnızca bir cihazda kullanıyorsanız, oldukça sabır gerektirecektir, bu yüzden mümkünse kesinlikle birkaç cihazda kullanmalısınız.

Bu nedenle, kazanmak için mutlaka etkili bir yol değildir. Ama bence gücü olan kazanmak için hiçbir şey yapmanıza da gerek yok. Ve özel ekipmana yatırım yapmak zorunda olmadığınız diğer madencilik seçenekleriyle karşılaştırıldığında, aslında oldukça iyi.

Ayrıca, on seviye derinliğinde olduğu için tavsiye programları aracılığıyla kazançlarınızı tamamlayabilirsiniz. Ve CryptoTab kullanmaya karar verirseniz, bu kesinlikle tavsiye edeceğim bir şey.

Ayrıca kazanma hızınızı 15 kata kadar artırmak için boost paketleri satın alıyorsunuz . Bu, hemen yatırım yapmanızı tavsiye edeceğim bir şey değil. Bunun yerine, mümkün olduğunca çok cihazla yaklaşık bir hafta test etmenizi ve ardından bir destek paketi ile ne kadar kazanacağınızı hesaplamanızı ve karlı olup olmayacağını görmenizi öneririm.

Bu kesinlikle denemeye değer bir şey ve daha hızlı kazanmanıza yardımcı olabilir, ancak bence, daha küçük paketlerden biriyle başlamanız ve nasıl gittiğini gördüğünüzde buradan ölçeklendirmeniz gerekir.

Mobilde kullanabilir misin?

CryptoTab, indirebileceğiniz bir uygulamaya sahip olduğu için mobil cihazlarda kullanılabilir. Uygulama hem Android hem de iOS cihazlar için kullanılabilir.

Hem ücretsiz hem de ücretli bir sürümü var. Ancak, ücretsiz bir uygulama değildir . İlgili uygulama mağazasından satın almanız gerekir.

Ücretli sürüm ucuz bir uygulamadır (yaklaşık 2,50 ABD doları) ve telefonunuzdan para kazanmayı ücretsiz sürüme göre daha kolay ve hızlı hale getirecektir.

CryptoTab ile İnternette Dolaşırken Para Kazan!Bununla birlikte, mobil cihazınızı kullanarak madencilik yapmanın iyi bir fikir olup olmadığı gerçekten cihazınıza bağlıdır, çünkü çok fazla işlem gücü gerektirir ve bu da pilinizin daha hızlı bitmesine neden olur.

Ancak birden fazla mobil cihazınız varsa, kullanmadığınız cihazlara da yükleyebilir ve arka planda çalışmasına izin vererek hiçbir şey yapmadan bu şekilde kazanabilirsiniz.

CryptoTab'i kimler kullanabilir?

CryptoTab dünya çapında kullanılabilir. Nerede yaşıyor olursanız olun, cihazınıza indirebilir ve kurabilirsiniz.

Tarayıcıyı yükledikten sonra Google, Facebook, Twitter veya VK hesabınızı kullanarak kaydolabilirsiniz. Giriş yaptığınızda, kazanmaya başlayabilirsiniz. Tercih ettiğiniz madencilik hızını ayarlayabilir ve ayrıca ödeme detaylarınızı da belirleyebilirsiniz.

Destek alabilir misin?

Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa veya CryptoTab hakkında herhangi bir sorunuz olursa, önce web sitelerindeki SSS sayfasına başvurabilirsiniz. Tarayıcı hakkında bilmeniz gereken tüm önemli konuları tartışır.

Ancak aradığınızı bulamazsanız, web sitelerinin en altına kadar kaydırarak ve “Destek ile İletişime Geç” bağlantısını tıklayarak destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Sorun giderme sürecinde size yol gösterecek ve hala çözülmediyse, sitenin sağlayacağı iletişim formu aracılığıyla sorgunuzu gönderebilirsiniz.

Ancak, destek ekipleriyle iletişime geçmeye çalıştım ve SSS sayfalarına yönlendiren otomatik bir yanıt aldım.

Bu nedenle, buna ihtiyacınız varsa kişisel yardım almak zor olabilir ve bu, bence CrypotoTab'in kesinlikle geliştirilebilecek bir yönüdür.

Nihai Karar
CryptoTab, madencilik yaparak Bitcoin kazanmanızı sağlayacak bir tarayıcıdır. Birkaç iyi özelliği var ama aynı zamanda hesaba katmanız gereken birkaç dezavantajı var.

Bu yüzden, size neler sunabileceğine dair bir genel bakış sunmak için artılarını ve eksilerini özetleyerek bu incelemeyi tamamlamama izin verin. Bu şekilde, bunun gerçekten sizin için uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Artıları:

Bitcoin kazanmanın basit bir yolunu sunar
Pasif olarak kazanabilirsiniz
Harika tavsiye programı
Diğer birçok ücretsiz madencilik seçeneğinden daha iyi

Eksileri:

Sunulan sınırlı kazanç fırsatları
Kazanmak biraz sabır ister
Gerekirse destek almak zor olabilir
Çevrimiçi olarak ekstra para veya hatta kripto para kazanmak istiyorsanız, CryptoTab tarayıcısı bunu pasif olarak yapmanın bir yolu olabilir.

Ve bunu doğru bir şekilde yaparsanız ve birkaç cihaza kurarsanız, mümkün olduğunca çalışmasına izin verirseniz, arkadaşlarınızı davet ederseniz ve potansiyel olarak onların destek paketlerini alırsanız, madenciliğimi kazanmanın kolay bir yolu olabilir.

Bunu sadece doğru beklentilerle yapmanız ve zengin olmayı ya da bunun gibi bir şey beklememeniz gerekiyor. Ancak özel ekipman yatırımı yapmadan madencilik yaparak kazanmak istiyorsanız, CryptoTab tarayıcısı karşılaştığım en iyi seçeneklerden biri.

Bunun yerine ekstra para kazanmak istiyorsanız. Ülkenizdeki en iyi anket ve GPT sitelerine göz atmanızı öneririm . Bu listedeki sitelerin hepsinin iyi bir kazanç potansiyeli var ve çok daha karlı olacaklar.

SONUÇ

CryptoTab'i kullanmaya başlamak kolaydır. Sadece aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve hesabınızı oluşturun, ardından birkaç dakika içinde başlayabilirsiniz.


----------------------  CryptoTab Bonus Kayıt Linki ----------------------


---------- BONUS KODU İSTERSE : 26467607 Girebilirsiniz ! --------------

Hiç yorum yok

Latest Articles