EN YENİLER:

latest

Ads Place

12 En İyi YouTube Video İndiricisi [2021 İçin Android Uygulamaları]

YouTube 'un Hizmet Şartları, belirli bir hizmette YouTube tarafından bir indirme düğmesi veya bağlantısı gösterilmedikçe kullanıcıların ...

YouTube'un Hizmet Şartları, belirli bir hizmette YouTube tarafından bir indirme düğmesi veya bağlantısı gösterilmedikçe kullanıcıların videoları indirmemesi gerektiğini açıkça belirtir.

Ayrıca, telif hakkıyla korunan içeriğin indirilmesi veya kopyalanması yasaktır. Bunu yaparken yakalanırsa, teorik olarak yargılanabilir veya para cezasına çarptırılabilir. YouTube, bir YouTube video indirme uygulaması kullanarak telif hakkıyla korunan içeriği indirdiği için bir kullanıcıya hiçbir zaman karşı çıkmamış olsa da, etkinlik ne olursa olsun gayri meşrudur.

Risklere rağmen, YouTube videolarını indirmek istiyorsanız, ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi Android uygulamalarından bazıları burada.

En İyi YouTube İndirici Uygulamaları

YouTube Go

Videoder

NewPipe

ArkTube

Dentex

Snaptube

InsTube

VidMate

YT3 YouTube İndiricisi

TubeMate

YMüzik

Telegram

Önemli:

Sahip olduğunuz veya Creative Commons yeniden kullanılabilir lisansı olan YouTube videolarını indirmek için bu uygulamaları kullanın.

YouTube İçin En İyi 12 Android Video İndiricisi


1. YouTube Go

12 En İyi YouTube Video İndiricisi [2021 İçin Android Uygulamaları]


YouTube Go,  Google'ın düşük performanslı akıllı telefonlara yönelik hafif bir Android uygulamasıdır . Ancak, YouTube videolarını ücretsiz ve yasal olarak indirmek isteyen kullanıcılar bunu kendi çıkarları için kullanabilirler.

Seçilen videolarda indirme düğmesini gösteren ve sizi YouTube Premium'a abone olmaya teşvik eden normal YouTube uygulamasının aksine, YouTube Go bu tür kısıtlamalardan etkilenmez. İnsanlar, videoları kolaylıkla indirmek için uygulamayı kullanabilir.

YouTube Video İndirici, yüksek kaliteli videoları internet olmadan paylaşmanıza da olanak tanır. Bu uygulamanın tek sınırlaması, Instagram, Facebook vb. gibi diğer hizmetlerden video çekmenize izin vermemesidir.

----------SİTE LİNK

2. Videoder

12 En İyi YouTube Video İndiricisi [2021 İçin Android Uygulamaları]


Videoder, Android için güçlü ve en iyi YouTube video indiricilerinden biridir. Videoları indirmek için YouTube, Facebook, Instagram gibi çeşitli siteler arasından seçim yapabilirsiniz.

Videoların çeşitli formatlarda akışına ve indirilmesine izin verir. Tercih ettiğiniz herhangi bir kaliteyi seçebilir ve videoyu uygulama içinden de paylaşabilirsiniz. Uygulama özelleştirilebilir ve etkileyici bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. Daha hızlı indirme hızları sunar ve ayrıca farklı temalar, gece modu, yerleşik video oynatıcı vb.

Videoder, Google Play Store'da mevcut değildir, ancak uygulamayı resmi sitesinden ücretsiz olarak indirebilir ve telefonunuza yükleyebilirsiniz. Uygulama içi satın alma yoktur ancak reklam içerir. Ancak Play Store'da bulunan Videoder Premium eklentisini satın alırsanız reklamları kaldırabilirsiniz.

Videoder kullanarak YouTube videolarını Android'e indirin

Uygulamada YouTube'u açın.

Videoyu arayın.

Video biçimini seçin.

Açılır pencerede dosya adını ve indirme konumunu düzenleyin.

İndirmeyi Başlat üzerine dokunun.

-------------- SİTE LİNK

3. NewPipe

12 En İyi YouTube Video İndiricisi [2021 İçin Android Uygulamaları]


NewPipe, YouTube videolarını ücretsiz olarak indirmek için kullanılabilecek açık kaynaklı bir Android uygulamasıdır. Bu hafif uygulamanın herhangi bir tescilli YouTube API'sini veya Google'ın Play hizmetlerini kullanmadığını belirtmekte fayda var.

NewPipe, kullanıcılarına can sıkıcı reklamlar göstermeden orijinal YouTube uygulama deneyimini sunmayı amaçlamaktadır. Çok sezgisel bir arayüze sahip açık kaynaklı bir uygulamadır. Bu uygulamayla ilgili en iyi şey, diğer uygulamaları kullanırken herhangi bir YouTube videosunu arka planda oynatmanıza olanak tanıyan arka plan oynatıcısıdır.

NewPipe'ın dikkate değer özelliklerinden bazıları şunlardır:

Video ara

Videoyu Kodi'de Aç

Tor/Orbot, 1080p/2k/4k desteği mevcut

Altyazılar, çalma listeleri, sıraya alma, geçmiş desteği

Video indirme çok basittir ve yüksek indirme hızları sağlar. YouTube videolarını ve seslerini indirmek için size farklı dosya biçimleri ve çözünürlükler sunar. Ayrıca uygulama, herhangi bir kullanıcı verisini kaydetmediği veya kullanım davranışınızı analiz eden herhangi bir hizmeti kullanmadığı için gizliliği sağlar. Uygulamanın diğer dikkat çekici özellikleri arasında kanal abonelikleri, video açılır modu, 4K desteği, çoklu temalar vb.

Genel olarak, NewPipe, uygulama içi satın alma veya reklam içermeyen en iyi ücretsiz YouTube indiricilerinden biridir.

NewPipe kullanarak Android'de YouTube videoları nasıl indirilir

Uygulamayı yükleyin.

Uygulamayı açın ve indirmek istediğiniz videoyu arama çubuğunda arayın.

Arama sonuçlarından istediğiniz videoyu tıklayın.

İndir düğmesine dokunun ve dosyanın kalitesini ve biçimini seçin. Dosya adını da düzenleyebilirsiniz.

Tamam'a tıklayın, indirme bağlantınız otomatik olarak oluşturulacaktır.

NewPipe uygulamasını F-Droid'den veya resmi web sitesinden indirebilirsiniz .

4. arkTube 

12 En İyi YouTube Video İndiricisi [2021 İçin Android Uygulamaları]


arkTube, YouTube-dl komut satırı programını tüm gücüyle kullanan, Android için reklamsız ve kullanımı kolay bir YouTube video indiricisidir.

Android uygulaması son derece hafiftir. Buradaki diğer YouTube video indiricilerinin aksine, bunun özel bir YouTube bölümü yok. ArkTube Android'e yüklendikten sonra, videoları doğrudan resmi YouTube uygulaması üzerinden indirebilirsiniz.

Android uygulamasında, varsayılan bir video çözünürlüğü ayarlama, bir ses codec bileşeni seçme, MKV formatında indirme ve daha pek çok seçenek bulacaksınız. Ancak bu özelliklerden bazıları kısıtlanmıştır ve yalnızca Google Play Store'dan geliştiricinin bağış paketini satın aldığınızda kilidi açılabilir.

ArkTube kullanarak Android'de YouTube videoları nasıl indirilir

Uygulamayı yükleyin ve medyaya erişim izni verin.

YouTube'a gidin ve indirmek istediğiniz videoyu seçin

Paylaş düğmesine dokunun

Video etiketli simgeye dokunun

Çözünürlüğü seçin

İndirmenin tamamlanmasını bekleyin.

5. Dentex YouTube İndiricisi 

Dentex, YouTube videolarını ücretsiz olarak indirmek için kullanabileceğiniz başka bir video indiricidir. Android uygulamasının basit bir kullanıcı arayüzü vardır ve reklam içermez.

Videoyu seçtiğiniz anda uygulama sizi video formatını seçebileceğiniz Format sekmesine götürür. YouTube videoları için bu video indiricide video önizlemesi mevcut değil. Formatı seçtikten sonra, indirme durumunu Kontrol Panelinde göreceksiniz.

Bir YouTube videosu ararken filtreler yardımıyla aramayı daraltabilirsiniz. Arama sonuçlarını başka bir zaman için de kaydedebilirsiniz. Uygulamanın birden fazla tema seçeneği vardır. Bunun dışında Android uygulaması, YouTube videolarından ses çıkarmanıza da olanak tanır.

6. Snaptube

12 En İyi YouTube Video İndiricisi [2021 İçin Android Uygulamaları]


Snaptube, birden fazla kaynaktan video indirmek için kullanabileceğiniz başka bir YouTube video indiricisidir. Popüler siteler, popüler videolar ve bloklar halinde düzenlenmiş kategoriler ile kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Ayrıca doğrudan arama çubuğundan bir Youtube araması da yapabilirsiniz.

Snaptube ayrıca hızlı bir Android YouTube indiricisi görevi görür ve indirmeden önce videonun kalitesini seçebilirsiniz. İndirilen videoları uygulamadan Facebook, Twitter vb. üzerinde de paylaşabilirsiniz.

İndirilen videolar otomatik olarak cihazınızın deposuna kaydedilir ve indirilen dosyaları müzik ve video kategorilerine göre düzenlenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

Snaptube kullanarak videoları indirin

Uygulamayı açın ve Ana Sayfasından YouTube mobil sitesini seçin.

YouTube arama çubuğunda videoyu arayın.

Videoyu seçin ve videonun sağ tarafında görüntülenen kırmızı indirme düğmesine dokunun.

Videonun kalitesini seçin, videonuz indirilmeye başlayacaktır.

Snaptube uygulamasını resmi sitesinden indirebilirsiniz. Uygulama içi satın alma olmadan ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak reklamlar içerir.

7. InsTube

12 En İyi YouTube Video İndiricisi [2021 İçin Android Uygulamaları]


InsTube, Android için en iyi YouTube video indiricilerinden bir diğeridir. Ayrıca Instagram, Twitter, Vimeo vb. gibi diğer popüler sitelerden video indirebilir. Yüksek indirme hızları sağlayan güvenilir bir Android uygulamasıdır.

İndirmeden önce Youtube videolarının kalitesini seçebilirsiniz. Hatta YouTube videolarını Youtube uygulamasından InsTube'da paylaşabilirsiniz. Ayrıca, InsTube son derece özelleştirilebilir, yer imleri ekleyebilir ve ayrıca isterseniz herhangi bir videoyu gizlemek için özel alan oluşturabilirsiniz.

InsTube kullanarak Android'de çevrimiçi videolar çekin

Uygulamayı başlatın ve istediğiniz web sitesini ziyaret edin.

İndirmek istediğiniz videoyu arayın ve istediğiniz videoya dokunun.

Kırmızı indirme düğmesine dokunun ve videonun kalitesini seçin.

“Hızlı indirme” üzerine dokunun, videonuz indirilmeye başlayacaktır.

Uygulamanın tek dezavantajı, sürekli ortaya çıkan reklamlarla uğraşmak zorunda olmanız ve reklamları kaldırmanın bir yolu olmamasıdır.

8. VidMate 

VidMate, dikkat çekici bir Android video indirme uygulamasıdır. Uygulama, YouTube videolarını indirmek için çok güvenilirdir. Filmler, müzik, TV şovları gibi farklı kategorilere dayalı dosyaları arayabilir veya Arama Çubuğundan herhangi bir dosyayı doğrudan arayabilirsiniz.

VidMate size yüksek bir video indirme hızı sağlar, ancak indirme ayarlarından hızı özelleştirebilir ve tercih edilen indirme konumunu seçebilirsiniz.

Ek olarak, uygulama yerleşik bir video oynatıcı, müzik çalar içerir ve ayrıca videoları gizlemek için uygulama içinde şifreli bir alan oluşturabilirsiniz.

VidMate kullanarak Android'de videolar alın

Uygulamayı başlatın ve uygulamada YouTube mobil sitesine dokunun.

İndirmek istediğiniz videoyu arayın ve içerikteki kırmızı indirme düğmesine dokunun.

Videonuzun kalitesini seçin ve “İndir” seçeneğine dokunun. Videonuz indirilmeye başlayacak.

9. YT3 YouTube İndiricisi

YouTube videolarını MP3 ve MP4 formatlarında indirebileceğiniz çok basit bir Android YouTube video indiricisidir. Kullanımı oldukça kolay olan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Önizleme düğmesi, indirmeden önce bir videoya göz atmanızı sağlar.

Daha yüksek indirme hızlarına izin verir ve indirdiğiniz her şey İndirme klasörüne kaydedilir. Üstelik müzik dinlerken sözleri de gösteriyor. Düşük veya yüksek kaliteli videoları indirebilirsiniz. Diğer uygulamaların aksine, bu uygulama yalnızca Youtube'dan müzik ve video indirir.

YT3 Downloader'ı kullanarak YouTube videolarını indirin

Uygulamayı açın ve indirmek istediğiniz videoyu arayın.

Videonun sağ tarafında gösterilen MP3 veya MP4 indirme dosyası seçeneğini seçin. İndirmeden önce sesli ön izleme de yapabilirsiniz.

İndirmek için Youtube uygulamasından bir videoyu YT3 indiricisine de paylaşabilirsiniz.

10. YMusic

12 En İyi YouTube Video İndiricisi [2021 İçin Android Uygulamaları]


Son olarak, YMusic — YouTube videolarını indirmek için, kullanıcıların arka planda YouTube videolarını oynatmasına da olanak tanıyan bir Android uygulaması.

Android uygulamasında kullanıcılar, popüler müzik hitlerinin yanı sıra trend olan YouTube videolarını da görebilirler. Kullanıcılar, video oynatırken video hızını değiştirebilir ve uyku zamanlayıcısı tutabilir.

YMusic Video Downloader uygulaması, kullanıcıların tam HD YouTube videolarını indirmelerini sağlar, ancak kullanıcıları tek bir dosya türüyle (MP4) sınırlar. Bu arada, kullanıcılar YouTube videolarına mp3 ve m4a formatındaki Mp3 linklerini de bulacaklar.

Android uygulamasının en büyük eksikliği, kullanıcıların videoyu izlemesine izin vermemesi, yalnızca sesi dinlemesine izin vermesi ve kullanıcıların engeli aşmak için videoyu indirmesi gerekecek olmasıdır.

11. TubeMate

TubeMate, en iyi ücretsiz youtube video indiricilerinden bir diğeridir. Kullanımı kolay zarif bir arayüze sahiptir. Kullanıcıların videoyu tercih ettikleri siteden indirmelerine izin veren yerleşik bir tarayıcı ile birlikte gelir.

TubeMate ayrıca indirmeden önce videonun kalitesini ve dosya biçimini seçme seçeneği sunar. İndirilen videolar otomatik olarak telefonunuzun belleğine kaydedilir.

Youtube videolarını MP3 formatında da indirmeyi seçebilirsiniz, ancak MP3 dönüştürücü uygulamasına ek bir video gerektirir. Genel olarak, TubeMate, Android için mükemmel bir video indiricisidir, ancak birçok müdahaleci reklamla uğraşmak zorundasınız.

TubeMate kullanarak YouTube videolarını indirin

Uygulamayı açın ve video paylaşım sitesini ziyaret edin.

Arama sonuçlarından istediğiniz videoyu seçin. TubeMate sizden video kalitesini seçmenizi isteyecek

Videonun kalitesini ve çözünürlüğünü seçtikten sonra indirme düğmesine dokunabilirsiniz.

12. Telegram

Biliyor musun? Telegram messenger uygulaması, Android için bir YouTube video indiricisi olarak kullanılabilir. En iyi yanı, Telegram'ın en güvenli sohbet uygulamalarından biri olmasıdır; bu, YouTube videolarını indirirken kötü amaçlı yazılımlara karşı güvende olduğunuz anlamına gelir.


Video indirmek için kullanılabilecek birçok Telegram botu vardır. Örneğin, @utubebot , YouTube'dan video indirmek için kullanılabilecek iyi bir araçtır . Facebook videolarını indirmek için @fbdown_bot'u da kullanabilirsiniz.

Telegram'ı Android video indiricisi olarak nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır -

Telegram uygulamasını açın ve bir @utubebot arayın

Botu seçin ve Başlat'a dokunun

Sohbette YouTube video bağlantısını gönderin

Video biçimini seçin

videoyu indir

YouTube video indiricileri SSS

Videoyu YouTube'dan nasıl indirebilirim?

YouTube uygulamasından video indirmek ve çevrimdışı görüntülemek için YouTube Premium satın almanız gerekir. Uygulama içinde videoları indirmek için YouTube Go uygulamasını da kullanabilirsiniz, ancak bunun için çeşitli kısıtlamalar vardır.

En iyi YouTube video indiricisi nedir?

Üçüncü taraf araçlar söz konusu olduğunda, New Pipe bize göre en iyi YouTube video indiricisidir. Hızlıdır ve kolay video indirmeleri için sezgisel bir arayüze sahiptir.

YouTube videoları nasıl ücretsiz indirilir?

YouTube videolarını ücretsiz olarak indirmek için üçüncü taraf YouTube indiricilerini veya YouTube Go uygulamasını kullanabilirsiniz.

Yardımcı olacak en iyi Android video indiricilerinin bu listesini buldunuz mu? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın. 

Hiç yorum yok

Latest Articles