EN YENİLER:

latest

Ads Place

Faucet Crypto İncelemesi (Ödeme Yapıyor!)

  Faucet Crypto , iyi bir PTC ve musluk sitesidir. Kısa bağlantılarının yanı sıra, diğer kazanç fırsatları oldukça güvenli ve yapılması kol...

 Faucet Crypto, iyi bir PTC ve musluk sitesidir. Kısa bağlantılarının yanı sıra, diğer kazanç fırsatları oldukça güvenli ve yapılması kolaydır.

Herhangi bir para yatırmadan kripto para dünyasına girmenin bir yolu, küçük görevler için sizi kripto para ile ödüllendirecek bir siteye katılmaktır. Bunu yaptığını iddia eden böyle bir siteye Faucet Crypto denir.

Faucet Crypto nedir, faucet crypto, faucet crypto nedir, faucet crypto ödeme kanıtı, faucet crypto para kazanma, internetten para kazanma, internetten para kazan, pasif gelir, para kasma, para hilesi, kripto paralar, crypto,
Ancak bu siteye kaydolmadan önce, onun hakkında daha fazla bilgi edinmenizde fayda var.

Bu Faucet Crypto incelemesi tam da bunu yapacak. Sitenin gerçekten yasal olup olmadığını doğrulayacak, sitenin sunduğu her şeye bir göz atacak, böylece kayıt olmadan önce tam olarak ne bekleyeceğinizi bileceksiniz. Ardından, gerçekten zaman ayırmaya değip değmeyeceğine karar verebilirsiniz.


---- FAUCET CRYPTO BONUS KAYIT ! ----


Faucet Crypto nedir ve neler sunar?

Faucet Crypto, reklamları görüntülediğiniz ve kısa görevleri tamamladığınız için sizi ödüllendirecek bir Ücretli Tıklama (PTC) ve kripto musluk sitesidir.

Sitenin meşruiyetine gelince, cevap evet, yasal çünkü kısa görevleri tamamladığınız ve reklamları görüntülediğiniz için sizi gerçekten ödüllendirecek. Şimdi, Faucet Crypto'nun nasıl çalıştığını tam olarak anlamak için önce sunduğu kazanç fırsatlarına bir göz atmalıyız.

Bunu yaparak, bu siteden ne kadar iyi kazanabileceğiniz ve buna değip değmeyeceği konusunda da bir fikir edineceksiniz. İşte, Faucet Crypto'dan nasıl kazanacağınız:

Reklamları Görüntüleme

Faucet Crypto'ya üye olduğunuzda size sunulacak ilk kazanç fırsatı onların ücretli reklamlarıdır. Bunu söylememin nedeni, öncelikle sitenin sunduğu diğer kazanç fırsatlarının kilidinin açılması gerekiyor.

Ve bunu yapmanın tek yolu reklamları görüntülemek. Bunun nedeni, görüntülediğiniz her reklam için asıl ödülün yanı sıra deneyim puanları da kazanmanızdır. Bu nedenle, diğerlerine erişmeden önce bu kazanma fırsatından geçmelisiniz.

Faucet Crypto nedir, faucet crypto, faucet crypto nedir, faucet crypto ödeme kanıtı, faucet crypto para kazanma, internetten para kazanma, internetten para kazan, pasif gelir, para kasma, para hilesi, kripto paralar, crypto,


Bu fırsatın nasıl çalıştığına gelince, nispeten basittir. Üye panosunun sol tarafındaki “PTC Reklamları” seçeneğine tıklamanız yeterlidir ve yukarıda gösterilen fotoğrafa benzer bir şey göreceksiniz. Sadece "İzle" düğmesini tıklayın ve sizi reklam sayfasına götürecektir.

Ancak reklamı görebilmeniz için önce captcha'yı çözmeniz gerekir. Captcha ile ilgili olarak, captcha'larının varsayılan modu Anti-Bot Bağlantılarını kullanmaktır. Benim zevkime göre biraz kafa karıştırıcı, bu yüzden çözmesi daha kolay olan hCaptcha olarak değiştirdim. Bu yüzden, bunu da yapmanızı öneririm. Hesap ayarlarınıza gidin ve captcha'yı hCaptcha olarak ayarlayın.

Captcha'yı çözdükten sonra, reklam sayfası açılacaktır. Sayfanın sağ üst köşesinde bir geri sayım sayacı göreceksiniz. Zamanlayıcı çalışırken, zamanlayıcı duracağı için tarayıcı sekmelerini değiştiremeyeceğinizi veya tarayıcıyı kapatamayacağınızı unutmayın.

Tamamlandığında, “Devam” düğmesini göreceksiniz. İşlemi tamamlamak için tıklamanız yeterlidir. Bunu yaptığınızda, artık reklamları görüntüle sayfasına geri dönebilirsiniz ve belirli sayıda jeton ve XP puanları kazandığınızı göreceksiniz.

Genellikle reklam başına yaklaşık 15 ila 30 jeton ve 10 XP puanı kazanırsınız. Her reklam yaklaşık 15 ila 50 saniye sürecektir. Ayrıca, art arda birkaç captcha'yı doğru bir şekilde çözdükten sonra, sistemleri bot olmadığınızı belirleyecek ve reklamı görüntülemek için captcha'ları çözmeye devam etmeniz gerekmeyecek. Hepsi bu kadar.

---- FAUCET CRYPTO BONUS KAYIT ! ----

Anketleri Yanıtlama

Ücretli anket fırsatının kilidini açmak için 20. seviyeye ulaşmanız gerekecek. Bunu yapmak o kadar zor değil ama kilidini açmanız birkaç gün sürebilir. Testlerim sırasında, görüntülenecek reklamlarım bitmeden 11. seviyeye ulaşmayı başardım. Yeni reklamların görüntülenmesi için ertesi günü beklemek zorunda kaldım.

Ücretli anketlerine erişmek için kontrol panelinin sol tarafındaki “Anketler” seçeneğini tıklamanız yeterlidir. Ardından anket sağlayıcılarının bir listesini göreceksiniz. Sadece üzerinde çalışmak istediğiniz sağlayıcıya tıklayın ve tıklayın.

Daha sonra bir dizi profil sorusunu yanıtlamanız gerekecek. İşiniz bittiğinde, sağlayıcı size uygun anketler olup olmadığını söyleyecektir. Varsa, ankete tıklayın ve uygun soruları yanıtlayın. Kalifiye olamazsanız, süreç durur ve sadece bir sonraki mevcut ankete geçmeniz gerekir.

Ancak hak kazanırsanız, gerçek anketi yanıtlarsınız. Anketi tamamladığınızda, belirtilen sayıda jeton ve XP puanları alacaksınız.

Musluk Talebi

Bu kazanç fırsatı, hareket halindeyken de mevcut olacak ve yapması çok kolay. Musluk Talebi fırsatlarına erişmek için kontrol panelindeki "Hak Talep Etmeye Hazır" seçeneğini tıklamanız yeterlidir.

Faucet Crypto nedir, faucet crypto, faucet crypto nedir, faucet crypto ödeme kanıtı, faucet crypto para kazanma, internetten para kazanma, internetten para kazan, pasif gelir, para kasma, para hilesi, kripto paralar, crypto,


Yukarıdaki fotoğrafa benzer bir şey göreceksiniz. Ardından, captcha'yı çözün ve alttaki "Al" düğmesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra, belirli sayıda jeton ve 10 XP puanı alacaksınız.

Bunu her 25 dakikada bir yapabilirsiniz. Böylece ücretsiz ödüller talep etmek için geri gelmeye devam edebilirsiniz.

Teklifler

Teklif duvarları, ücretli anketleri gibidir. Hesabınızı seviye 20'ye yükselttikten sonra bu seçeneğin kilidini açabilirsiniz. Teklif duvarlarına aşina olmayanlar için bunlar temelde ücretli teklifleri aracılığıyla belirli web sitelerini ve mobil uygulamaları tanıtan site içi reklamcılık platformlarıdır.

Ve bu ücretli teklifler aslında ödül kazanmak için yapabileceğiniz kısa görevlerdir. Genellikle, bu ücretli teklifler sizden anketleri veya kısa sınavları yanıtlamanızı, video izlemenizi, mobil uygulamaları veya oyunları indirmenizi ve bunları oynamanızı veya web sitelerine kaydolmanızı ister.

Her teklif, ne kadar jeton alacağınızı gösterecektir. Bir teklif üzerinde çalışmaya başlamak için, ilgilendiğiniz bir teklife tıklamanız yeterlidir; o, izlemeniz gereken gereksinimleri/adımları gösterecektir. Her bir teklifin sizden ne yapmanızı istediğini okuyup anladığınızdan emin olun çünkü bir şartı veya adımı kaçırırsanız, teklifi tamamlayamazsınız ve ödülü kazanamazsınız.

Ödülü tamamladığınızda, XP puanlarının yanı sıra ödülü de alacaksınız (alacağınız XP puanlarının sayısı teklife bağlı olacaktır).

Kısa Bağlantılar

Kısa bağlantılar, ücretli reklamlara çok benzer. Bu fırsatın arkasındaki öncül, belirli bağlantıları ziyaret etmeniz gerektiğidir.

Faucet Crypto nedir


Ancak, yine de sizi uyarmalıyım, tıklamanızı isteyeceği bağlantıların çoğu sizi ya güvenli olmayan web sitelerine ya da çok sayıda pop-up reklam içeren spam içerikli web sitelerine götürecektir .

Bu nedenle, cihazınıza kötü amaçlı yazılım veya casus yazılım bulaşabileceğinden bu kazanç fırsatını atlamanızı tavsiye ederim. Bu seçeneği kullanmaya devam etmek istiyorsanız, en azından çok iyi bir virüsten koruma programı yüklediğinizden emin olun.

Zorluklar

Faucet Crypto'dan daha fazla ödül kazanmanın bir başka yolu, zorlukları üzerinde çalışmaktır. Yapabileceğiniz iki tür zorluk vardır: kalıcı ve dönüşümlü zorluklar.

Faucet Crypto nedir


Zorlukları görüntülemek için, gösterge tablosunun sol tarafındaki "Zorluklar"ı tıklamanız yeterlidir. Yukarıdaki fotoğrafa benzer bir şey göreceksiniz. Bu fırsatın arkasındaki fikir, meydan okuma için gereken gereksinimleri karşıladığınızda, tek yapmanız gereken “Mücadeleyi Talep Et” düğmesine tıklamak ve bonus ödülünü alacaksınız.

Kalıcı görevlerin tamamlanması daha uzun sürer, ancak sitede aktif kaldığınız sürece sonunda onları tamamlarsınız. Rotatif meydan okumalara gelince, onların bir son tarihi var, bu yüzden ödülü almak istiyorsanız bu meydan okumalara öncelik vermeniz gerekecek.

Çoğu zorluk, sitenin sunduğu belirli sayıda belirli kazanç fırsatını tamamlamanızı gerektirir. Yukarıda gösterilen fotoğrafta, tekliflerden 656 jeton kazanmanızı gerektiren bir meydan okuma var.

Bu, teklif duvarlarında ücretli teklifleri tamamlamanız gerektiği ve 656 jeton kazandığınızda, meydan okuma sayfasına geri dönün ve son tarihten önce ödülü talep edin. Son teslim tarihi geçtikten sonra, ödülü talep etme şansını kaçıracaksınız.

Yönlendirme Programı

Son olarak, başka insanları tavsiye programları aracılığıyla siteye katılmaya davet ederek ek ödüller kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken davet bağlantınızı davet etmek istediğiniz kişiyle paylaşmak.

Faucet Crypto nedir


Davet ettiğiniz kişi bağlantıya tıklayıp üye olarak kaydolduğunda, tavsiyeniz olacaktır. Ardından, Faucet Crypto'nun kazanma fırsatlarından jeton ve XP puanları kazandıklarında, site tarafından üstlenilecek olan %20'lik bir komisyon alacaksınız. Bu nedenle, tavsiyenizin kazancından düşülmez.

Siteden pasif kazanç elde etmenin güzel bir yolu. Ancak davet ettiğiniz kişilerin siteden para kazanmakla gerçekten ilgilendiğinden emin olmalısınız.

---- FAUCET CRYPTO BONUS KAYIT ! ----


Nasıl ödeme alınır?

Tamamladığınız her kazanma fırsatı size belirli sayıda jeton kazandıracaktır. Daha sonra bu paraları çeşitli kripto para birimlerini kullanmak için kullanabilirsiniz.

Faucet Crypto nedir


Kazançlarınızı çekmek için, gösterge tablosundaki “Para Çek” seçeneğine tıklamanız yeterlidir ve yukarıdaki fotoğrafa benzer bir şey göreceksiniz. Kazançlarınızı çekmek için bir ödeme eşiğine ulaşmanız gerekmez.

Ancak günde ne kadar çekebileceğinizin bir sınırı olacaktır. Bu sınır, hesabınızın düzeyine bağlı olacaktır. Seviyeniz ne kadar yüksek olursa, günlük para çekme limitiniz de o kadar yüksek olur.

Kullanabileceğiniz kripto para birimlerine gelince, Faucet Crypto birçok kripto para birimini destekler. Bitcoin, Dogecoin, Ethereum, Litecoin ve daha fazlasını çekebilirsiniz. Esasen yapacağınız şey, seçtiğiniz kripto para birimi için madeni paralarınızla işlem yapacaksınız.

Çoğu kripto para biriminde olduğu gibi, doğrudan cüzdanınıza çekmeniz gerektiğinin farkında olmalısınız. Bazı para birimleri için ise FaucetPay.io'ya çekmeniz gerekir . Bu nedenle, yalnızca FaucetPay aracılığıyla kullanılabilen kripto para birimlerini kullanmaya karar verirseniz, o web sitesi için de bir hesap oluşturmanız gerekir.

Ancak birçok kripto para birimi için herhangi bir kripto cüzdanı işinizi görecektir. Bitcoin para çekme işlemleri için FaucetPay kullanmanız gerekecektir.

Bunların Faucet Crypto tarafından sunulan tek ödül seçeneği olduğunu unutmayın. Nakit kazanmak istiyorsanız, bunun yerine doğrudan banka havalesi yoluyla ödeme yapan en iyi sitelere göz atmanızı öneririm .

Ne kadar para kazanabilirsin?

Çoğu PTC sitesinde olduğu gibi, Faucet Crypto'nun kazanç potansiyeli gerçekten o kadar iyi değil. Aldıkları ödüller oldukça düşüktür.

Ancak ödül sistemlerini tasarlama biçimlerinin aslında oldukça akıllı olduğunu söylemeliyim. Görüyorsunuz, hesap seviyeniz sadece günlük ne kadar para çekebileceğinizi etkilemekle kalmayacak, aynı zamanda kazancınızı artırmanıza da yardımcı olacaktır.

Ulaştığınız her seviye için %0.125 ödül çarpanı alacaksınız. Örneğin, 12. seviyeye ulaşırsanız, bonus ödül çarpanınız artık %1,5 olacaktır. Başlangıçta çarpıcı bir artış değil, ancak sitede aktif kalmanız için sizi motive etmenin iyi bir yolu.

---- FAUCET CRYPTO BONUS KAYIT ! ----

300 veya daha fazla seviyeye ulaştığınızda ödüllerdeki artışı hissetmeye başlayacaksınız.

Faucet Crypto nedir


Ayrıca, onların kazanma fırsatları üzerinde çalıştığınızda, tamamladığınız her kazanma fırsatının sizi bir eşya ile ödüllendirme olasılığı çok düşüktür. Bu öğe, tıpkı rol yapma video oyunlarında olduğu gibi belirli bir özelliğe sahip olacaktır.

Örneğin, ortak bir komisyon bileziği, 60 komisyona kadar sürecek olan tavsiye komisyonlarından ek %2'lik bir kazanç elde etmenizi sağlar. Bonus, öğenin nadirliğine bağlı olacaktır. İşin iyi yanı, bu eşyaları ek paralar karşılığında kendi pazarlarında satabilirsiniz.

Ödül sistemlerine hoş bir ektir ve siteye benzersiz bir hava katmaya yardımcı olur. Aslında bir PTC sitesine bu tür bir eklemeyle ilk defa karşılaşıyorum.

Mobilde kullanabilir misin?

Faucet Crypto'nun indirebileceğiniz bir mobil uygulaması yoktur, ancak yine de sitesine bir mobil cihazdan erişebilirsiniz. Sitelerinin mobil versiyonu mobil kullanım için optimize edilmiştir, bu nedenle mobil cihazınızda kullanmakta zorlanmazsınız.

Bu iyi bir şey çünkü teklif duvarlarından mobil cihazların kullanımını gerektirecek bazı ücretli teklifler var. Dolayısıyla, bu siteden elde ettiğiniz kazancı maksimize etmek istiyorsanız, eninde sonunda onu mobil cihazınızda kullanmak zorunda kalacaksınız.

Ancak reklamları görüntülemeye gelince, mobil cihazınızda tarayıcı sekmelerini değiştirmeye devam etmek oldukça can sıkıcı olabileceğinden, bunun üzerinde dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızda çalışmanızı tavsiye ederim.

---- FAUCET CRYPTO BONUS KAYIT ! ----

Faucet Crypto'ya kimler katılabilir?

Musluk Kripto dünya çapında mevcuttur. Böylece, nerede yaşadığınıza bakılmaksızın üye olarak kayıt olabilirsiniz. Ancak sitelerine katılmak için en az 18 yaşında olmanız gerekir.

Faucet Crypto nedir

Üye olmak için Facebook veya Google hesabınızı kullanabilirsiniz. Veya kendi giriş bilgilerinizi sağlayabileceğiniz eski moda yöntemle kayıt olabilirsiniz.

Kayıt formunu doldurduktan sonra artık siteye giriş yapabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. İlk oturum açma sırasında, sitenin nasıl çalıştığına dair kısa bir eğitime yönlendirileceksiniz. Bunu göz ardı etmemenizi ve dikkatlice okumanızı öneririm, böylece sitede yapmanız gerekenleri iyi anlayacaksınız.

Destek Ekibi?

Site veya hesabınızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, önce SSS sayfasına göz atabilirsiniz. Site hakkında bilmeniz gereken temel konuların çoğunu tartışır. Aradığınız cevapları bulamıyorsanız, destek ekibiyle e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Onlara supportcenter@faucetcrypto.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz. E-postanızın destek merkezi sayfasında sağlanan yönergelere uyması gerektiğini unutmayın. Destek merkezlerine erişmek için kontrol panelinin sol tarafındaki “Destek Merkezi” seçeneğini tıklamanız yeterlidir.

Genel olarak, destek ekibiyle kolayca iletişim kurabilmenizi sağladığından, sitenin üyeleri için iyi bir destek sistemine sahip olduğunu söyleyebilirim.

SONUÇ

Faucet Crypto, reklamları görüntülediğiniz ve kısa görevleri tamamladığınız için sizi ödüllendirecek yasal bir PTC ve musluk sitesidir. Avantajları var ama aynı zamanda bilmeniz gereken bazı dezavantajları da var.

Bu incelemeyi bitirmek için artılarını ve eksilerini özetlememe izin verin, böylece sitenin neler sunabileceğine dair net bir genel bakış elde edebilirsiniz. Ardından, bu siteye katılıp katılmamaya karar verebilirsiniz.

Artıları:

Dünya çapında kullanılabilir

Siteleri mobil uyumlu

Sitede ne kadar aktif olursanız o kadar uzun süre kazanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış benzersiz bir ödül sistemine sahiptir.

Eksileri:

Düşük ödüller

Nakit ödül sunmuyor

Bazı kazanç fırsatları sizi kötü niyetli veya spam içerikli sitelere götürecektir.

Genel olarak, Faucet Crypto'nun iyi bir PTC ve musluk sitesi olduğunu söyleyebilirim. Kısa bağlantılarının yanı sıra, diğer kazanç fırsatları oldukça güvenli ve yapılması kolaydır. Ama sonra tekrar, kazanma potansiyeli hala oldukça düşük olacaktır. O yüzden bu siteden çok para kazanmayı beklemeyin.

Ancak ücretsiz kripto para kazanmanın iyi bir yolu. Sadece onların kısa bağlantılarını yapmadığınızdan emin olun ve iyi olmalısınız.


---- FAUCET CRYPTO BONUS KAYIT ! ----

Hiç yorum yok

Latest Articles