EN YENİLER:

latest

Ads Place

FruitLab İle Oyun Videosu İzle/Yayınla Para Kazan!

  FruitLab İncelemesi FruitLab herkes için değildir. Sadece ekstra para kazanmanın bir yolunu arıyorsanız, bu, katılabileceğiniz en iyi site...

 FruitLab İncelemesi

FruitLab herkes için değildir. Sadece ekstra para kazanmanın bir yolunu arıyorsanız, bu, katılabileceğiniz en iyi site değildir. Ancak bir oyuncu veya oyun yayıncısıysanız, bunun daha fazla ödül kazanmanıza yardımcı olma potansiyeli vardır.

FruitLab İle Oyun Videosu İzle/Yayınla Para Kazan!


Video oyunları oynamayı seviyorsanız ve ekstra para kazanmak istiyorsanız, o zaman FruitLab adında oyun klipleri izleyerek veya yükleyerek kazanabileceğinizi iddia eden bir site var. Yani, kesinlikle eğlenceli bir kazanma yolu gibi geliyor, değil mi?

Ancak bu web sitesine kaydolmadan önce, birkaç şeyden bahsetmemiz gerekiyor. Bu sitenin iddialarının gerçekten yasal olup olmadığından veya sadece uzak durmanız gereken bir dolandırıcılık sitesi olup olmadığından emin olmalıyız.

Bunun yanı sıra, bu FruitLab incelemesi, bu sitenin gerçekten katılmaya değer olup olmadığını anlamanıza yardımcı olmak için tüm ayrıntıları ve site sıralamamı ortaya çıkaracaktır.

Öyleyse devam edelim ve bu sitenin neler sunabileceğini incelemeye başlayalım.

FruitLab nedir ve neler sunar?

FruitLab özünde, sunduğu kazanç fırsatlarına katıldığınız için sizi ödüllendirecek bir GPT (Ödeme Yap) sitesidir. Aynı zamanda oyuncuların birbirleriyle etkileşime girmesi için bir topluluk görevi görür.

Gerçekten de yasal bir site çünkü sunduğu kazanç fırsatlarına katıldığınızda sizi gerçekten ödüllendirecek. Ve kazanma fırsatlarından bahsetmişken, bu siteden nasıl kazanabileceğinize daha yakından bakmalıyız, böylece nasıl çalıştığını anlarsınız ve bundan ne kadar iyi kazanabileceğiniz hakkında bir fikir edinirsiniz.

İşte FruitLab'dan nasıl para kazanacağınız.

Oyun kliplerini izlemek

FruitLab'den kazanmanın bir yolu oyun kliplerini izlemektir. Bu oyun klipleri sitenin diğer üyelerindendir.

FruitLab İle Oyun Videosu İzle/Yayınla Para Kazan!


Oyun kliplerini görüntülemek için siteye giriş yapın ve menüden “Videolar” seçeneğine tıklayın. Daha sonra yukarıdaki fotoğrafa benzer bir şey göreceksiniz. Her video başlangıçta bir reklam oynatacaktır. Bu reklamı atlamadığınızdan emin olun (çünkü atlama seçeneği vardır). Çünkü reklamı atlarsanız klibi izlediğiniz için herhangi bir ödül kazanmazsınız.

İzlemeniz gereken videolar en az 30 saniye uzunluğunda ancak 5 dakikayı geçmiyor. Yani tek bir video izlemek için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Bir videoyu izlemeyi bitirdiğinizde, 200 XP puanı alacaksınız ve bu puan, kontrol panelinin sağ üst köşesinde görünecektir.

Bu fırsatı yapmak gerçekten çok kolay, ayrıca birçok eğlenceli video da bulabilirsiniz. Kazandığınız XP puanlarıyla ne yapmanız gerektiğine gelince, bunu daha sonra ayrıntılı olarak açıklayacağım.

Oyun kliplerini yükleme

Kazanmanın başka bir yolu da oyun klipleri yüklemektir. Yüklemeniz gereken oyun kliplerinin hepsinin sizden gelmesi gereken orijinal videolar olması gerektiğini unutmayın.

FruitLab İle Oyun Videosu İzle/Yayınla Para Kazan!


Yükleyeceğiniz video, üyelerin XP puanı kazanmak için videoları izleyebileceği bölümde karşınıza çıkacaktır. Klibin en az 30 saniye uzunluğunda olması ve FruitLab tarafından sağlanan video yükleme yönergelerinin tamamına uyması gerektiğini unutmayın.

Bu, videoda çıplaklık ve diğer uygunsuz içerik olmaması gerektiği anlamına gelir. Ayrıca belirli bir kodlama (H.264) kullanmanız gerekir, aksi takdirde FruitLab bunu kabul etmeyecektir. Video dosya boyutu minimum 1 MB ve maksimum 3 GB olmalıdır.

Yüklediğinizde, FruitLab, standartlarını geçip geçmediğini ve herhangi bir kuralı ihlal edip etmediğini görmek için önce videoyu incelemelidir. Onaylandıktan sonra yukarıda bahsedildiği gibi diğer üyelerin de izleyebilmesi için videolar bölümünde görünecek.

Üyeler videolarınızı izlemeye başladığında, PIPS (sitenin kullandığı para birimi) denilen parayı kazanmaya başlayacaksınız. Videolarınızı ne kadar çok kişi izlerse, o kadar çok PIPS kazanırsınız.

Ancak, kazandığınız PIPS'in yalnızca yarısını alacaksınız. Diğer yarısı ise PIP pota gidecek (ki bunu daha sonra anlatacağım). Her gün en fazla 6 video klip yükleyebileceğinizi unutmayın.

Atari oyunlarını oynamak

Atari oyunları oynayarak kazanmanın iki yolu vardır. Birincisi bu oyunları ücretsiz oynamaktır. Diğeri, bir bahsin dahil olduğu bir oyuncuya karşı oyuncu modudur.

FruitLab İle Oyun Videosu İzle/Yayınla Para Kazan!


Oynaması ücretsiz seçeneğinde tek yapmanız gereken atari oyununu oynamak. Belirli sayıda XP puanı alacaksınız. Ayrıca, günün en skorer oyuncuları arasındaysanız, ekstra XP puanları alacaksınız.

Eğer kendi oyunları herhangi biri için 1. nokta var ise, ek bir 1,000 XP puan, 2 alacak nd yer 900 XP puan, 3'tür rd yer 800 4 th 700 ve 5 inci 600 XP puandır.

FruitLab İle Oyun Videosu İzle/Yayınla Para Kazan!


Şimdi, eğer çok rekabetçi biriyseniz, belirli bir atari oyunu için bir meydan okuma yayınlayan bir oyuncuya karşı oynayabilirsiniz (yukarıdaki fotoğrafa bakın). Bu modda, meydan okumayı üstlenmek için PIPS bahsine girmeniz gerekecek.

Kim daha yüksek puan alırsa bahsi kazanır. Bu kadar basit. Bu, PIPS kazanmanın en hızlı yoludur, ancak kazandığınız her şeyi kaybetmenin de en hızlı yoludur. Bu nedenle, bir meydan okumaya girerken dikkatli olmalısınız.

Kullanıcı eşantiyonları

Sitenin diğer üyelerinin düzenlediği yarışmalara katılabilirsiniz. Zaman zaman diğer üyeler, çok sayıda PIPS kazanabileceğiniz çekilişler yapacaktır.

FruitLab İle Oyun Videosu İzle/Yayınla Para Kazan!


Şu anda düzenlenen tüm çekilişleri görüntülemek için menüdeki “Neler Var” seçeneğine tıklamanız yeterli. Daha sonra yukarıdaki fotoğrafa benzer bir şey göreceksiniz. Her çekilişte uymanız gereken belirli kurallar olacaktır.

Birine katılmadan önce, ilk olarak çekiliş için yönergeleri okumanızı öneririm. Katılmaya hazır olduğunuzda, yönergelerde açıklanan her şeyi yapın ve çekilişi kimin kazandığının sonuçlarını bekleyin.

Şimdi, PIPS israfı gibi göründüğünde diğer üyeler bunu neden yapıyor? Görüyorsunuz, eşantiyonlara ev sahipliği yapmak, kitlenizi artırmanın harika bir yolu olabilir. Ve kitleniz artarsa, daha fazla insan videolarınızı izleyeceğinden doğal olarak daha fazla PIPS kazanacaksınız.

Bu, diğer üyelerin potansiyel olarak büyük ödüller kazanabileceği ve daha fazla kazanabilmeniz için potansiyel olarak hedef kitlenizi büyütebileceğiniz bir al-ver durumudur. Bence kazançlarınızı artırmanın ustaca bir yolu.

Günlük giriş bonusu

Son olarak, siteye giriş yaparak bonus ödülleri kazanabilirsiniz. Ve günlük oturum açma çizginizi ne kadar uzun tutarsanız, o kadar çok ödül sunarsınız.

FruitLab İle Oyun Videosu İzle/Yayınla Para Kazan!


Tek yapmanız gereken siteye ilk giriş yaptığınızda günlük giriş bonusunuzu toplamak. Bunu hem web sitelerinde hem de mobil uygulamalarında yapmalısınız (uygulamalarından daha sonra bahsedeceğim). Bu nedenle, her gün tam günlük giriş bonusunu talep etmek için sitelerine ve uygulamalarına giriş yapmanız gerekir.

Nasıl ödeme alıyorsunuz?

Daha önce açıklandığı gibi, oyun kliplerinizi yüklerseniz, otomatik olarak belirli sayıda PIPS kazanırsınız, bu da çeşitli ödüller için değiş tokuş yapmak için kullanabileceğiniz para birimidir. Peki ya kazandığınız XP puanları?

Peki, bu biraz daha karmaşık. Öyleyse, XP puan sistemlerinin nasıl çalıştığını açıklamama izin verin. Bir üye bir oyun klibinden önce bir reklam izlediğinde, görünüm tarafından oluşturulan PIPS'nin bir kısmı Pip Pot'a eklenecektir.

Bu Pip Pot her Pazartesi sona erer ve potun biriktirdiği toplam PIPS sayısı videoları görüntüleyen üyelere dağıtılır. Şimdi, PIPS'in dağıtım oranı nasıl çalışıyor?

Alacağınız PIPS sayısı üç şeye bağlı olacaktır:

hafta boyunca kazandığınız toplam XP puanları

kazandığın sıralama

konumunuz

Yani temelde, ne kadar çok XP puanı kazanırsanız, o kadar çok PIPS alırsınız. Sıralamanız da kazandığınız XP puanlarına göre belirlenecek, bu yüzden bu ikisi el ele gider. Bulunduğunuz yere gelince, bu üzerinde kontrolünüz olmayan bir şeydir ve ne yazık ki, bu faktörün kazançlarınızı nasıl etkilediğine dair bir döküm sağlamazlar.

Sıralamanız için, pottan almanız gereken PIPS'in %100'ünü almak için Teğmen rütbesine ulaşmanız gerekir. Rütbeniz Teğmen rütbesinin altına düşerse, size atanan tam PIPS sayısını alamazsınız. Sıralama sistemleri böyle çalışıyor. Yani, her hafta Teğmen rütbesine ulaşmak için çabalamalısın.

FruitLab İle Oyun Videosu İzle/Yayınla Para Kazan!


Şimdi, kazandığınız PIPS ile ne yapabilirsiniz? Pekala, onu çeşitli ödüllerle takas edebilirsiniz. Amazon, PlayStation Store, Xbox Store ve daha fazlası için çeşitli hediye kartlarını kullanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz en küçük hediye kartı tutarı 5 ABD dolarıdır ve bu, 50.000 PIPS değerinde olacaktır.

En sevdiğiniz oyunlar için oyun anahtarlarını da kullanabilirsiniz. Destiny 2, Monster Hunter World, Doom Eternal ve daha fazlası gibi bugün mevcut olan en popüler oyunlardan bazılarını sunuyorlar. Oyun anahtarları biraz daha pahalıdır (genellikle yaklaşık 100.000 PIPS veya daha fazlası).

Ne yazık ki, nakit ödül sunulmamaktadır. Yani, bu siteden para kazanmak istiyorsanız, hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Bunun yerine, nakit ödüller sunan siteler için PayPal üzerinden ödeme yapan en iyi sitelere göz atmanızı öneririm .

Ödeme sistemleri bence biraz karmaşık ve alışmak biraz zaman alabilir.

Ne kadar para kazanabilirsin?

Her hafta kazanabileceğiniz PIPS sayısını gerçekten hesaplayamayacağınız için FruitLab'dan kazanabileceğiniz ortalama tutarı belirlemek gerçekten zor. Ancak bu site hakkında söyleyebileceğim tek şey, biraz zaman ve çok çaba gerektirdiğidir.

Bunun nedeni, bu siteden elde ettiğiniz kazancı en üst düzeye çıkarmayı umuyorsanız, sonunda kendi oyun kliplerinizi yüklemeniz gerekecek. Harika içerikler yakalamak için video oyunları oynayarak zaman harcamanız gerektiğinden, oyun klipleri oluşturmak çok zaman ve çaba gerektirir. Bu yüzden bu sitenin gerçekten çok fazla oyun oynamayan insanlar için düşük kazanç potansiyeli olduğunu söyleyebilirim.

Bunu, oyun yayıncıları için oldukça karlı olabilecek bir şey olarak görüyorum çünkü zaten çok fazla oyun oynuyorlar ve kolayca çok sayıda oyun klibi oluşturabiliyorlar. Ancak ortalama bir insan için bu siteden iyi bir miktar kazanmak çok zaman alacaktır.

Bu yüzden genel olarak bu sitenin kazanç potansiyelinin oldukça düşük olduğunu söyleyebilirim. Ancak, daha önce de belirtildiği gibi, diğer oyuncularla etkileşim kurmak ve ayrıca bazı harika video oyun kliplerini izlemek için güzel bir platform olduğu için başka bir değer sağlar.

Mobilde kullanabilir misin?

Daha önce de belirtildiği gibi, FruitLab'ın indirebileceğiniz bir uygulaması vardır, böylece mobil cihazınızdan oyun kliplerini rahatça izleyebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak diğer kazanç fırsatları üzerinde de çalışabilirsiniz. Ayrıca, daha önce de belirttiğim gibi, günlük giriş bonusunuzu talep etmek için her gün uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor.

FruitLab İle Oyun Videosu İzle/Yayınla Para Kazan!


Uygulamalarına gelince, Android veya iOS uygulama mağazasından indirebilirsiniz. Uygulamaları nispeten kullanıcı dostu olduğundan gezinmek oldukça kolaydır. Ayrıca pop-up reklamları da yok. Böylece, çok can sıkıcı olabilen pop-up reklamları kapatmakla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Uygulama ile hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz, bu yüzden gerçekten çok faydalı olacaktır çünkü bilgisayarınızın başında oturmadığınız zamanlarda bile kazanmaya devam edebilirsiniz.

FruitLab'a kimler katılabilir?

FruitLab dünya çapında kullanılabilir. Yani nerede yaşıyor olursanız olun üye olabilirsiniz. Sitelerine katılmak için en az 13 yaşında olmanız gerektiğini söylüyorlar.

FruitLab İle Oyun Videosu İzle/Yayınla Para Kazan!


Kayıt işlemlerine gelince, oldukça basittir. Kişisel bilgilerinizin yanı sıra e-posta adresinizi ve şifrenizi sağlamanız yeterlidir. Bunu yaptıktan sonra FruitLab, doğrulama bağlantısı içeren bir e-posta gönderecektir.

Kayıt işlemini tamamlamak için bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Bunu yaptıktan sonra artık siteye giriş yapabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Destek Ekibi?

Site veya hesabınızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, önce SSS sayfasına başvurabilirsiniz. Umduğunuz kadar kapsamlı değil, ancak site hakkında bilmeniz gereken temel konuları bulabilirsiniz.

Daha gelişmiş sorular için veya herhangi bir sorunuz varsa, üye kontrol panelinin sağ alt köşesindeki mesaj simgesine tıklayarak destek ekibine ulaşabilirsiniz. Daha sonra bu pencereden sorularınızı gönderebilirsiniz.

Genel olarak, destek ekipleriyle kolayca iletişim kurabilmenizi sağladıklarından, üyeleri için iyi bir destek sistemi sağladıklarını söyleyebilirim.

Sonuç

FruitLab, oyun kliplerini izleyip yüklediğiniz ve ayrıca sundukları diğer kazanç fırsatlarına katıldığınız için sizi ödüllendirecek yasal bir GPT sitesidir. Avantajları var ama aynı zamanda göz önünde bulundurmanız gereken bazı dezavantajları da var.

Bu incelemeyi artılarını ve eksilerini özetleyerek bitirmeme izin verin, böylece sitenin sunduğu şeyler hakkında net bir genel bakış elde edebilirsiniz. Bu şekilde, bu sitenin sizin için uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Artıları:

Ödül kazanmanın eğlenceli bir yolunu sunar

Dünya çapında kullanılabilir

Uygulamaları kullanıcı dostudur


Eksileri:

Sınırlı kazanç fırsatları

Sunulan sınırlı kazanç fırsatları

Düşük ödüller

Nakit ödül sunmuyor


Bana göre FruitLab herkes için değil. Sadece ekstra para kazanmanın bir yolunu arıyorsanız, bu, katılabileceğiniz en iyi site değildir. Ancak bir oyuncu veya oyun yayıncısıysanız, bunun daha fazla ödül kazanmanıza yardımcı olma potansiyeli vardır.

Bunu söylememin nedeni, bu siteden önemli miktarda ödül kazanmak için oyun oynamak ve video klip oluşturmak için çok zaman harcamanız gerekecek. Bu nedenle, zaten bunu yaptığınız için bir oyun yayıncısıysanız çok idealdir. FruitLab sadece sizin için ek bir ödül kaynağı olabilir.


               ------------ FRUİTLAB WEB SİTESİ -----------

2 yorum

  1. sadece izleyerek kazanabilir miyiz

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Detaylı anlattım kurcalarsan daha fazla şey öğrenebilirsin.

      Sil

Latest Articles