EN YENİLER:

latest

Ads Place

Swagbucks İle Para Kazanma Rehberi!

Swagbucks 'ın ekstra para kazanmak için birçok günlük fırsatı var. Kullanımı oldukça kolaydır, harika ödeme seçeneklerine sahiptir ve me...

Swagbucks'ın ekstra para kazanmak için birçok günlük fırsatı var. Kullanımı oldukça kolaydır, harika ödeme seçeneklerine sahiptir ve mevcut en büyük Get-Paid-To sitelerinden biridir.

Swagbucks, anket siteleri ve GPT siteleri (Get-Paid-To) söz konusu olduğunda en büyük isimlerden biridir. Ancak büyük bir şirket olmak her zaman bir kalite işareti değildir.

Peki Swagbucks bir aldatmaca mı yoksa gerçekten çevrimiçi para kazanmanın yasal ve harika bir yolu mu?

Swagbucks İle Para Kazanma Rehberi!

Platformu birkaç yıldır kendim kullanıyorum ve hemen bunun yasal olduğunu ve kendim tarafından birçok kez ödeme aldığımı söylemek istiyorum.

Ancak, mutlaka herkes için iyi bir site değildir ve bu 2021 Swagbucks incelemesinde size sitenin neler sunabileceği, neler bekleyebileceğiniz ve nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında tüm ayrıntıları vereceğim, böylece tüm bilgilere sahip olursunuz. sizin için doğru site olup olmadığına karar vermelisiniz.

Katılmaya karar verirseniz size nasıl harika bir katılım bonusu alacağınızı da göstereceğim.

------->  SWAGBUCKS SİTE


Swagbucks nedir ve site ne sunuyor?

Swagbucks, Swagbucks gibi ödül portalları da dahil olmak üzere dijital hizmetler sağlayıcısı olan Prodege'e aittir .

Şu anda 20 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı var, bu yüzden kesinlikle en büyük ve en popüler ödül sitelerinden biri. Swagbucks, 490.000.000 doların üzerinde nakit ve ödüller ödedi.

Bu yüzden hemen Swagbucks'ın yasal bir site olduğunu açıklığa kavuşturmama izin verin , bu işe yarar - Swagbucks tarafından kendim birçok kez ödeme aldım.

Kazanmanın birçok fırsatı ve yolu var , bu yüzden tam olarak neler sunduğuna bakalım, böylece sizin için olup olmadığını görebilirsiniz çünkü doğru beklentilerle yapmak önemlidir.

Aşağıda bunları inceleyeceğim, böylece iyi bir genel bakış elde edebilirsiniz. Sadece hepsinin tüm ülkelerde mevcut olmadığını unutmayın, ancak daha sonra bunun hakkında daha fazla bilgi vereceğim:

Swagbucks ücretli anketler:

Şahsen, ücretli anketlerin ekstra para kazanmanın ve aynı zamanda fikrinizin duyulmasını sağlamanın harika bir yolu olduğunu düşünüyorum ve Swagbucks bunlardan iyi bir miktar sunuyor.

Genellikle, birçok günlük fırsat olacaktır. Swagbucks'ın çok fazla üyesi olduğu için, anket yaptırması gereken şirketler için de popüler bir platformdur ve bu, iyi miktarda anket fırsatına yol açacaktır.


Swagbucks İle Para Kazanma Rehberi!


Siteye giriş yaptığınızda, anketleri nerede bulacağınız hemen netleşmeyebilir. Ücretli anketler sunan sitelerin çoğunun aksine Swagbucks'ta “anketler” adı verilen bir bölüm yoktur. Anketleri bulduğunuz bölüme bunun yerine “Cevap” denir.

Bu bölümde ayrıca günlük anketi de bulabilirsiniz. Bu, yanıtlanması yalnızca birkaç saniye sürecek kısa bir sorudur ve katılmanız için size ödeme yapılır.

Diğer anket sitelerinin çoğunda olduğu gibi, sunulan her ankete katılmaya hak kazanamayacağınızın farkında olmalısınız. Anket sitelerinde durum böyle ama arada bir hatırlatılmak, hak etmediğimiz birkaç anketi denedikten sonra pes etmemek iyi olabilir.

Kesinlikle hak ettiğiniz çok şey olacak ve bir süre sonra, en çok hangi türe hak kazandığınızı anlayacaksınız ve sonra sadece bunları denemeye odaklanacaksınız.

Ve Swagbucks çok sayıda ücretli anket sunuyor ve sitede kesinlikle göz atmaya değer bir bölüm.

Ayrıca, her anket için alacağınız ödülü ve tamamlanması için gereken tahmini süreyi (yukarıdaki resme bakın) hemen görebilirsiniz, bu da zamanınızı mümkün olan en iyi şekilde planlamanızı kolaylaştırır.

Zaman zaman yan menüde “Swag Ups” denilen şeyi de bulabileceğinizi unutmayın. Bunlar, belirli bir süre boyunca yaptığınız anketler için size belirli bir oranda bonus verecek, etkinleştirebileceğiniz bonuslardır.

Bunlar, kazançlarınızı gerçekten artırabileceği için göz önünde bulundurmak için harikadır.

Alışveriş yaparken para iadesi alın:

Swagbucks, çevrimiçi alışveriş yaptığınızda Swagbucks ödülleri (SB = Swag Bucks olarak adlandırılır) kazanacağınız uzun bir şirket listesiyle işbirliğine sahiptir. Bu, binlerce çevrimiçi mağaza için geçerlidir ve Gap, Nike, Amazon, Walmart gibi markaları içerir ve ayrıca yaşadığınız yere bağlı olarak hizmetler ve farklı yerel etkinlikler için para iadesi vardır.

Alacağınız para iadesi %1-50 arasındadır. Neyse ki çoğu şirket %1'den fazlasını veriyor ve bu şekilde iyi anlaşmalar yapabilirsiniz.

Dolayısıyla, alışverişinizin bir kısmını yine de çevrimiçi yapmayı seviyorsanız, bunu Swagbucks alışveriş portalı üzerinden yapmak, ödüller kazanmanın harika ve hızlı bir yolu olabilir ve bu şekilde bazı iyi çevrimiçi anlaşmalar yapabilirsiniz.

Aşağıdaki resimlerin sadece birkaç örnek olduğunu ve tekliflerin her zaman güncellendiğini unutmayın, bu nedenle resimde gösterilen tam fırsatlar web sitesine gittiğinizde mevcut olmayabilir, ancak daha sonra başka birçok şey olacaktır.


Swagbucks İle Para Kazanma Rehberi!


Swagbucks geri ödeme seçeneğiyle ilgileniyorsanız, bu incelemede daha sonra Swagbutton (Swagbucks Chrome uzantısı) ile ilgili bölüme de göz atmayı unutmayın. Bu, alabileceğiniz çevrimiçi tasarruf konusunda güncel kalmak için çok kullanışlıdır.

Genel olarak, eğer çevrimiçi alışveriş yaparsanız, yine de harcayacağınız parayı harcarken kazanacağınız için sadece bu seçenek için Swagbucks'a katılmaya değer olabilir.

Ayrıca Swagbucks'ın bazı ülkelerde sunduğu yeni seçeneklerden biri de mağaza içi geri ödeme teklifleridir.

Bu, Swagbucks hesabınıza bir kart bağlarsanız, o kartla seçilen mağazalardan her alışveriş yaptığınızda otomatik olarak nakit para kazanacağınız anlamına gelir.

Bunun gibi mağaza içi geri ödeme teklifleri sunan çok fazla site yok ve bence hiç çaba harcamadan biraz ekstra kazanmak için kesinlikle harika bir yol.

Web'de arama yapmak:

Swagbucks, çevrimiçi arama yapabileceğiniz bir bölüme sahiptir. Ayrıca, Chrome tarayıcıları için bir uzantı olarak sunarlar. Bunu kullanıyorsanız, her arama yaptığınızda ödül kazanma şansınız olacak.

Kazanırsanız, hemen ekranda göreceksiniz. 1-1000 SB arasında kazanabilirsiniz ve kazananlar rastgele seçilir. Kazanma şansının ne kadar büyük olduğu hakkında hiçbir şey söylemiyor, ancak Swagbucks, bilgilerinizi satmak veya kişisel bilgi toplamak için herhangi bir arama bilgisini kullanmayacağını açıkça belirtiyor.

Yani yine de internette arama yapıyorsanız (muhtemelen hepimiz böyleyiz) denemeye değer olabilir.

Videoları izleyin:

Swagbucks'ta video izleyerek bazı ödüller kazanabilirsiniz.

Hemen söyleyeyim, bundan pek bir şey kazanamazsınız ama video izlemek için farklı seçenekler var – Örneğin, bir kategori içinde bir oynatma listesi izleyerek belirli bir puan kazanabilirsiniz.

Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi, konuyu, oynatma listesinin toplam uzunluğunu ve alacağınız ödülü görebilirsiniz. Örneğin, “The Boss”un (Bruce Springsteen) video oynatma listesi 12 kısa video içerir ve izlemesi toplam 11 dakika sürer. Bunun için 2 SB alacaksınız.

Bu yüzden bu özelliği sadece para için değil, videoları yine de ilginç bulursanız kullanmalısınız. Ve ilginç videolar bulmak için oldukça iyi bir şans var. Örneğin, spor, eğlence, sağlık, yemek, politika, moda, teknoloji, haşere ve daha fazlası gibi kategorilerde videolar bulabilirsiniz.

Öyleyse, yine de izlemek isteyeceğiniz videolar bulursanız, neden bunun için biraz para almıyorsunuz?

Swagbucks oyunları oynayarak kazanın:

Oyun oynayarak ödül kazanmanın birkaç yolu vardır. Biri Swagbucks'ın kendi ücretsiz oyunlarından birini oynamak, diğeri ise harici bir sitede oyun oynamak.

Swagbucks'ın sitesinde oynayabileceğiniz ve oynayarak 10 SB'ye kadar kazanabileceğiniz birkaç oyun var. Örneğin, bir hafıza oyunu veya benzeri hoş küçük oyunlardır.

Swagbucks İle Para Kazanma Rehberi!


Harici sitelerdeki oyunlar da çoğunlukla ücretsiz oynayabileceğiniz veya gerçek paralı oyunlar oynamayı tercih edebileceğiniz oyunlardır. Örneğin, slot oynamak, poker, çarkıfelek, Angry Birds ve daha fazlası gibi oyunlardır. Bununla birlikte, yalnızca oyun oynarken oyun içi satın alımlar yaparsanız SB kazanırsınız. Yani burada elde ettiğiniz daha çok bir geri ödeme seçeneğidir.

Ancak bu oyunları yine de oynamayı seviyorsanız, yine de yapacağınız alışverişler için biraz para kazanmanın harika bir yolu olabilir.

Fırsatlar/teklifler:

Swagbucks'ta erişebileceğiniz birçok teklif/fırsat var. Bunları “Keşfet” dedikleri bölümde bulabilirsiniz.

Belirli bir işlem yaptığınız için puan alacağınız tekliflerdir. Belirli bir web sitesine veya hizmete kaydolmak, bir web sitesini ziyaret etmek, bir uygulama indirmek, ücretsiz bir ürün örneği için kaydolmak, bir bültene kaydolmak vb. olabilir.

Bölüm sunan diğer GPT siteleriyle karşılaştırıldığında, Swagbucks'ın bence gerçekten iyi bir seçimi var .

Genellikle, birçok farklı sitede sunulan teklif duvarları denilen şeyi bulacaksınız. Burada kesinlikle bazı iyi teklifler bulabilirsiniz, ancak Swagbucks'ın daha da fazla fırsatı var.

Az ya da çok yalnızca Swagbucks aracılığıyla sunulan birçok fırsat sunar. Ve onlara göz kulak olursanız, harika fırsatlar bulabilir ve gerçekten kolay para kazanabilirsiniz. Size orada bulabileceğiniz türden anlaşmalardan birkaç örnek vereyim.

Yukarıdaki resim, kaydolabileceğiniz bir hizmeti göstermektedir. Kaydolup 5 dolar yatırarak, kaydolacağınız yatırım uygulamasına 5 dolar daha alacaksınız. Buna ek olarak, kaydolmak için 1000 SB bonusu alacaksınız. Bu 10 dolara eşdeğer.

Yani 5$ yatırım yaparak, uygulamaya 10$ + Swagbucks hesabınıza 10$ yatırım yapacaksınız.

Bulduğum bir diğer harika teklif, bağışta bulunabileceğiniz bu hayır kurumuydu.

Burada, hayır kurumuna 20$ bağışlarsanız, Swagbucks hesabınıza 25$ bonus olarak alacaksınız. Yani temelde pozitif bir fark yaratarak ve bir hayır kurumuna bağış yaparak 5 dolar kazanırsınız. Bu, bence, büyük bir şey.

Yeni tekliflerin her zaman gelip gittiğini unutmayın. Yani yukarıdakiler bulduğum birkaç örnek.

Kesin teklifler sizin için farklı olabilir, ancak gördüğünüz gibi, teklifleri kullanarak para kazanmanın gerçekten iyi fırsatları ve kolay yolları var.

Makbuzları / mağaza içi anlaşmalar

Ayrıca, birçok GPT sitesinde görmediğim bir şey olan Swagbucks'ta mağaza içi fırsatlar bulabilir ve kuponlara erişebilirsiniz.

Bu, mağaza içinde kullanabileceğiniz kuponları birçok farklı mağazada alabileceğiniz anlamına gelir.

Swagbucks İle Para Kazanma Rehberi!


Bunları belirli öğeleri satın almak için kullandığınızda, Swagbucks hesabınıza para iadesi alırsınız.

Ayrıca, fiziksel mağazalardan belirli ürünleri satın alarak ve ardından Swagbucks'a bir makbuz yükleyerek ve bunun gibi geri ödeme ödülleri kazanarak kazanma fırsatına da sahipler.

Bunun için bazı ödüller oldukça yüksektir ve her zaman yeni öğeler eklenir ve kahve, dergiler, tahıl gevrekleri, ekmek, mayonez ve çok daha fazlası gibi muhtemelen satın alacağınız öğelerdir.

Bu nedenle, tasarruf ederken çok para biriktirmenin kolay bir yolu olabileceğinden, kesinlikle bu bölüme göz atmaya değer olabilir.

Listelenen ürünlerden herhangi birini satın almazsanız, sadece bir markete alışveriş gezisi için herhangi bir makbuz yükleyerek veya fast food satın aldıysanız, yine de kazanabilirsiniz.

Arkadaşlarınızı davet edin:

Arkadaşlarınızı Swagbucks'a katılmaya davet edebilir ve bu şekilde biraz ekstra kazanabilirsiniz. Katılan birini davet ederseniz, kazandıkları her şeyden %10 komisyon alırsınız.

Bu %10, arkadaşlarınızın ödüllerinden alınmayacak, ancak başka birini katılmaya davet ettiğiniz için Swagbucks tarafından ödenecektir.

Günlük gol bonusu:

Swagbucks'ta belirli bir aktivite yaparak ekstra bonus kazanabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra, o günkü günlük hedefi gerçekleştirmek için günlük kazanç hedefinin ne olduğunu görebilirsiniz.

Bunu arka arkaya birkaç gün yaparsanız, ne kadar uzun bir seriye sahip olduğunuza bağlı olarak bir bonus alacaksınız. 7 gün size 25 SB, 14 gün 100 SB, 21 gün 200 SB ve 31 gün 300 SB verecektir. Yani, her gün Swagbucks kullanıyorsanız, bu küçük bir ekstra bonus olabilir.

Günlük yapılacaklar listesi bonusu:

Sadece gol bonusu alarak günlük bonus alamazsınız. Swagbucks ayrıca size günlük yapılacaklar listesi de gösterir. Bunu tamamlarsanız, o gün ekstra bir bonus alacaksınız.

Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi listede 8 madde var. Bu öğelerden 6 tanesini tamamlarsanız, 4 SB bonusu alırsınız. 8 öğeyi de tamamlarsanız, daha da yüksek bir bonus alırsınız.

Swagcode seçeneğiyle ücretsiz puan kazanın:

Swagbucks'ın Facebook sayfasında veya diğer sosyal medya kanallarında sıklıkla kodlar veya özel teklifler yayınlanır.

Bu kodlar size ücretsiz SB kazandıracak, bu nedenle bazı ücretsiz ödüller için sosyal medya kanallarını takip etmek iyi bir fikir olabilir.

Kodlar büyük ödüller vermeyecek, ancak yapılması sadece birkaç saniye sürecek, bu yüzden bu seçeneği kullanmaya değer olabilir.

Doğum gününüzde ücretsiz SB alın:

Doğum gününüzde bir e-posta yoluyla ücretsiz olarak 55 SB alacaksınız. Doğum gününüzden sonraki 30 gün içinde bir ödülü kullanırsanız, bu miktar bir indirim olarak verilecektir.

Bu doğum günü hediyesini almak için, e-postayla gönderilen bağlantıya tıklamanız ve ardından 30 gün içinde bir ödülü kullandığınızdan emin olmanız gerekir.

Ücretsiz yarışmalar ve Swagtakes:

Swagbucks düzenli olarak yarışmalar düzenler. Bazıları bloglarında duyurulur, bazıları ise siteye giriş yaptıktan sonra bulabilirsiniz. Bunların çoğuna katılmak ücretsizdir.

Ancak, katılmak için SB'nizi kullanmanız gereken Swagbucks yarışmaları da bulabilirsiniz - bunlara Swagtakes denir.

Örneğin, 2 sent ödemeniz gereken 250 dolarlık bir yarışma olabilir. Kahve makineleri, AirPods, PayPal nakit ve daha fazlasını kazanmak için bunun gibi yarışmalar da var.

Bu nedenle, kendinizi şanslı hissediyorsanız, bu yarışmalar harika ödüller kazanma şansı olabilir.

Harika katılım bonusu alın:

Genellikle, Swagbucks'ta nakit katılım bonusu almazsınız.

Ancak bu web sitesine sahip olduğum için, aşağıdaki bağlantıyı kullanarak size 5 $ katılım bonusu verecek bir davet bağlantısı alabildim. İlk 2500 puanınızı kazandığınızda bonusu alacaksınız.

Sadece bu değil, aynı zamanda Swagbucks alışveriş portalını kullanmaya karar verirseniz aşağıdaki bağlantı üzerinden katılırsanız Swagbucks hesabınıza fazladan 10$ kazanacaksınız. Alışveriş portalı üzerinden ilk kez bir şey satın aldığınızda, hesabınıza 10 $ kazanacaksınız.

Ancak, 5$ katılım bonusunun yalnızca ABD, Birleşik Krallık, Kanada, Avustralya, İrlanda, Almanya, Fransa veya İspanya'da yaşıyorsanız geçerli olduğunu unutmayın, çünkü bunlar Swagbucks'ın en fazla fırsata sahip olduğu ülkelerdir. Ve alışveriş bonusu genellikle sadece Birleşik Krallık ve ABD içindir.

Diğer tüm ülkelerde, davet bağlantım aracılığıyla yine de Swagbucks katılım bonusu alabilirsiniz. Ancak, bonus bunun yerine 3$ olacak ve bunları ilk 3$'ınızı kazandıktan sonra alacaksınız - bu puanları kazanabilmeniz için katıldıktan sonra ilk 30 içinde olması yeterlidir.

Genel olarak, bu, yaşadığınız ülke ne olursa olsun, başlangıçtan itibaren ücretsiz para kazanmanın harika bir yoludur .


------->  SWAGBUCKS SİTE


 

Hiç yorum yok

Latest Articles