EN YENİLER:

latest

Ads Place

Ücretsiz Nike Ayakkabı ve Giysileri Nasıl Alınır? (Test Kullanıcısı Olmak)

Ücretsiz Nike ayakkabı ve kıyafetlerini nasıl alacağınızı bilmek ister misiniz? Bunu okuyorsanız, muhtemelen bir Nike hayranısınız ve ürünl...

Ücretsiz Nike ayakkabı ve kıyafetlerini nasıl alacağınızı bilmek ister misiniz? Bunu okuyorsanız, muhtemelen bir Nike hayranısınız ve ürünlerini seviyorsunuz. Ve ürünlerinin ne kadar pahalı olabileceğini kesinlikle biliyorsun.

Neyse ki, bu ürünleri ücretsiz olarak almanın bir yolu var. Tek yapmanız gereken bir Nike ürün testçisi olmak. Ancak Nike gibi büyük markalar için ürün testçisi olmak sandığınız kadar basit değil.

Ücretsiz Nike Ayakkabı ve Giysileri Nasıl Alınır? (Test Kullanıcısı Olmak)


Kimler Nike ürün testçisi olmaya uygundur?

Nike ürünlerini nasıl test edeceğimiz hakkında konuşmadan önce, kimlerin onlar için ürün testçisi olmaya uygun olduğunu bilmeliyiz.

Yalnızca testin sunulduğu ülkelerden herhangi birinde yaşıyorsanız test kullanıcısı olabilirsiniz. Nike ürün testi web sitesine giderek hangi ülkelerde kullanılabildiğini öğrenebilirsiniz .

Ücretsiz Nike Ayakkabı ve Giysileri Nasıl Alınır? (Test Kullanıcısı Olmak)

Web sitelerine girdiğinizde, başvurmaya çalıştığınızda hangi ülkelerde mevcut olduğunu görebileceksiniz (yukarıdaki fotoğrafa bakın). Aşağı yukarı 40 ülkede mevcuttur. Ülkeniz listede yoksa Nike ürün testçisi olmaya uygun değilsiniz.

Şimdi, eğer ülkenizde mevcutsa, o zaman bilmeniz gereken bir sonraki şey, hangi kategoriye ait olduğunuzdur. Neyse ki, ürün testi için hangi kategoriye başvurmanız gerektiğini belirlemek çok kolaydır.

Ücretsiz Nike Ayakkabı ve Giysileri Nasıl Alınır? (Test Kullanıcısı Olmak)

Yukarıdaki fotoğrafta gösterildiği gibi, ürün test ürünleri yaşa göre kategorilere ayrılmıştır. Yetişkinler için iki kategori vardır. Yetişkinlere yönelik ürünleri test etmek için yetişkin testine başvurabilir veya 12 yaş ve altı çocuklara yönelik ürünleri test edebilmek için çocuk testi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Küçükler için de bir kategori var ve bu, gençlere yönelik ürünler içindir. Bu yüzden size uygun kategoriyi seçmeniz yeterli.

Test kullanıcısı olarak nasıl kayıt olunur?

Artık kimin Nike ürün testçisi olmaya uygun olduğunu biliyorsunuz, tek yapmanız gereken başvuru sürecinden geçmek. Size süreç boyunca yol göstereyim.

Tester olarak başvurduğunuzda, aktivite seviyeniz, boyunuz, kilonuz, cinsiyetiniz ve gerekli diğer tüm temel bilgiler gibi sizinle ilgili farklı bilgileri doldurmanız gerekir. Nike'ın test ekibinin bir parçası olup olamayacağınızı belirleyebilmesi için bu bilgilere ihtiyacı var.

Farklı testler için farklı tipte insanlara ihtiyaçları var. Ürünleri çeşitli insanlara yönelik olduğundan, yalnızca belirli bir tür aramıyorlar. Kabul edilme şansınızı artırmak için yapabileceğiniz en iyi şey, dürüst olmak gerekirse, adil olmaktır.

İhtiyaç duyduklarını düşündüğünüz bilgileri vermeyin. Sadece gerçek bilgilerinizi verin . Test ekibinin bir parçası olup olamayacağınızı görmek ve sizin için doğru testleri bulmak için sizi değerlendirmekten başka bir şey için kullanmayacaklar.

Başvuru sürecini tamamladıktan sonra, onlardan haber almak için beklemeniz yeterlidir. Nike için test kullanıcısı olarak kabul edilirseniz bir e-posta alacaksınız.

Onlardan ne kadar süre önce haber alacağınıza gelince, söylemek gerçekten zor. Bazen birkaç gün sonra onlardan haber alırsınız ve bazen haftalar hatta aylar sürer.

Ürünleri ne sıklıkla test edebiliriz?

Ürün testçisi olarak kabul edildiğinizde, sizin için uygun bir test varsa Nike size e-posta gönderir.

Ancak, bir testçi olarak kabul edilmeniz, başvurduğunuz kategori için tüm ürün testlerine hak kazanacağınız anlamına gelmediğini unutmayın.

Tıpkı başvuru sürecinde olduğu gibi, ürün testine hak kazanmanız haftalar hatta aylar alabilir. Bu nedenle, bir testçi olarak kabul edildiğinizde ürünleri hemen test etmeyi beklemeyin.

Nike ürünlerini nasıl test ediliyor?

Şimdi onların test süreçlerinden bahsedelim. Aşağıdaki fotoğraf, ürün testinin nasıl gittiğini açıklıyor.

Ücretsiz Nike Ayakkabı ve Giysileri Nasıl Alınır? (Test Kullanıcısı Olmak)

Bir ürünü test etmek için seçilirseniz bir e-posta alacaksınız. Tek yapmanız gereken web sitelerine giriş yaparak daveti kabul etmek. Bunu yaptıktan sonra, ne yapmanız gerektiğine dair talimatlar alacaksınız. Ardından, ürünün posta ile gelmesini bekleyin.

Ürünü almanız birkaç hafta sürebilir. Paketin içeriği, test etmeniz gereken ürünü ve iade etiketini içerir. Daha sonra iade etiketi ile yapmanız gerekenleri anlatacağım.

Ürünü test etmeye başlamadan önce yapmanız gereken önemli şey, test için verilen tüm talimatları anladığınızdan emin olmaktır. Ve ürünü test ederken, gereken tüm işi gerçekten yaptığınızdan emin olmalısınız.

Bu nedenle, gerçekten bir Nike ürün testçisi olmak biraz zaman ve bağlılık gerektirecektir. Yapmanız gereken her şeyi tamamladıktan sonra, web sitelerine giriş yapmanız ve geri bildiriminizi göndermeniz gerekir. Bunu yaptığınızda, aldığınız pakette bulunan iade etiketini kullanarak ürünü Nike'a geri göndermeniz gerekecektir.

Ürünü geri göndermek için kargo ücreti ödememek için iade etiketini kullanmanız gerekmektedir. Ürünü onlara iade etmezseniz, gelecekte daha fazla test yapmaya hak kazanamazsınız.

Test için para alacak mısınız?

Gördüğünüz gibi, test ettiğiniz ürünü Nike'a geri göndermeniz gerektiğinden aslında elinizde tutamıyorsunuz. Ürünü görmeleri gerekiyor ki onlar da değerlendirebilsinler. Ayrıca bunun için ödeme almayacaksınız.

Bu fırsattan elde ettiğiniz tek avantaj, bir süre Nike ürünlerini kullanabilmeniz ve onlardan potansiyel yeni ürünleri test edebilmenizdir.

Bu nedenle, para için veya ücretsiz ürünler tutmak için bu işe giriyorsanız, bu sizin için gerçekten en iyi seçenek değildir. Gerçekten bir Nike hayranıysanız ve fikrinizin üretecekleri ürünleri etkilemesini istiyorsanız bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Ürünleri gerçekten saklayabileceğiniz veya bunun için ödeme alacağınız ürünleri test etmeyi içerecek fırsatlar arıyorsanız, bunun yerine bu ürün test fırsatlarına göz atmanızı tavsiye ederim .

Sonuç olarak nike ürünlerini belirli süre elinizde tutup test ederek kullanabilirsiniz ama bunun için para ödemezler ve bu işte sevilirseniz her zaman test kullanıcısı olabilirsiniz.

Nike ürün testi web sitesi {button_primary}


Hiç yorum yok

Latest Articles